Impact English College

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Impact

Wpływ English College został nominowany w ostatnich 5 szkół w STM Star Awards 2012 - na półkuli południowej. Tylko 4 uczelnie w Australii wykonana tę listę i tylko jedna uczelnia w Melbourne dokonał krótkiej listy na uderzenia!

Jesteśmy bardzo dumni, że wykazie, rozpoznaje jakość i zaangażowanie naszych pracowników i nauczycieli, a dysk Impact do zrobienia najlepiej potrafi. Jest to jeden z punktów różnicą, że będzie doświadczenie w oddziaływania angielski College. Nasz personel i nauczycieli można zaufać, aby zawsze robić swoje najlepsze dla Ciebie.

Wpływ English College oferuje szeroką gamę intensywnych i praktycznych kursów języka angielskiego dostarczonych przez w pełni wykwalifikowanych i profesjonalnych nauczycieli. Możemy pomóc Ci osiągnąć ten wynik IELTS, nauczyć się języka angielskiego do pracy masz lub chciałbyś mieć, lub po prostu pomóc ominąć tego wspaniałego miasta i kraju. Wpływ English College jest innowatorem. Nowe kursy i programy do wypełnienia potrzeb naszych uczniów zostały wprowadzone w sposób regularny, a ostatnio widzieliśmy wprowadzenie Kick-rozpocząć pracę programu doświadczenie Barista i otwarcie Centrum Egzaminacyjnym Cambridge uderzenia. I jest jeszcze więcej!

Wpływ zapewnia swoim studentom nowoczesnych, czystych i komfortowych obiektów i żywy atmosfera nauki jest oczywiste w całej uczelni. Jesteśmy dogodnie zlokalizowany w samym sercu miasta, w otoczeniu sklepów, restauracji i klubów nocnych. Jedną przecznicę od stacji Melbourne Southern Cross i tramwaje Melbourne przechodząc tuż przy drzwiach, a to oznacza, że ​​są łatwe do znalezienia i łatwo dostać się z dowolnego miejsca w Melbourne.

Melbourne został wybrany na świecie najbardziej znośny miasto wielokrotnie, ostatnio w sierpniu 2012 roku, i jak Melbourne jest nieoficjalnym centrum kultury i nauki w Australii, to ma sens tylko, aby wybrać nasze miasto, aby nauczyć się języka angielskiego, lub cokolwiek innego dla tej sprawy .

Dlaczego Impact? Punktów różnicy:

Nagradzany szkoły

Szeroki zakres kursów

Ogólny angielski | angielski biznesowy | IELTS / EAP | Cambridge FCE i CAE Przygotowanie | Barista / Kawiarnia Angielski | Skills for TESOL / TKT

Mniejsze klasy - średnio 13 uczniów w klasie

Ćwiczenia na Impact są starannie monitorowane pod względem wielkości w celu maksymalizacji ilości indywidualnej opieki każdy student może otrzymać i skuteczność naszych interaktywnych programów nauczania.

Tylko ścisła polityka angielskiego

Najlepszym sposobem, aby poprawić swój angielski to go używać cały czas. Studenci podczas uderzenia muszą zobowiązać się do naszego "tylko w języku angielskim" polityki.

Wyniki mówią same za siebie! Studentów oddziaływania są bardziej pewni używając angielskiego codziennie w każdej sytuacji.

Narodowo Akredytowane kursy (NEAS, ASQA / TESQA)

Wszystkie kursy w Impact są akredytowane przez krajowy organ - NEAS) i zarejestrowana przez australijskich agencji rządowych - ASQA / TESQA. Oznacza to, że jakość uczelni i kursów jest zapewniona.

Praktyczna nauka angielskiego programy / real life

Lekcje angielskiego w Kolegium oddziaływania skupiają się na konkretnych umiejętności i sytuacji, które będą miały największą wartość dla studentów w osiąganiu ich celów.

Ciągła ocena

Nasi nauczyciele monitorowanie i informowanie o postępach uczniów na zasadzie on-going, poprzez obserwację pracy klasowej, odrabianiu prac domowych i zadań oraz bardziej formalnych testów. Nasz elastyczny system pozwala studentom, aby przejść do następnego poziomu w swoim własnym tempie.

Wykwalifikowani nauczyciele, którzy z pasją i zaangażowani

Wszyscy nauczyciele są w pełni wykwalifikowani udarowe i doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego jako drugiego języka. Kadra wpływ obejmuje nauczycieli, którzy są egzaminatorzy IELTS i Cambridge ESOL. Oferujemy także trwający program rozwoju zawodowego dla nauczycieli i pracowników.

Ludzie, którzy rozumieją

Wszyscy pracownicy i nauczyciele na oddziaływania angielski College mieli doświadczenie życia, studiować lub pracować w obcym kraju, więc rozumiem, z pierwszej ręki, dokładnie to, co nasi uczniowie doświadczają. Pracownicy wpływu mówić szeroką gamę języków, i powinny uczniowie potrzebują pomocy w ich ojczystym języku, jest to zwykle możliwe.

Lokalizacje

Melbourne

Address
Level 5, 620 Bourke Street
VIC 3000 Melbourne, Wiktoria, Australia

Programy

Ta szkoła oferuje również: