International Institute of Business & Technology - Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Międzynarodowy Instytut Biznesu i Technologii (IIBT) jest bardzo szanowany, rząd zatwierdził szkolnictwa wyższego oraz kształcenia i szkolenia zawodowego z dostawcą programów sprzed uczelni, pierwszy rok uczelni i angielskim.

Oferujemy w pełni akredytowanych i uznawanych dyplomów i świadectw w kraju, w tym dyplom Business Administration języka angielskiego ogólnego i certyfikaty III i IV, w Akademickim angielskim. Nasze programy przeznaczone są do wyposażenia cię z podstawowymi umiejętnościami dla uczelni i pomyślne zakończenie naszych programów gwarantuje Ci wejście do jednej z uczelni partnerskich IIBT za.

Badanie z IIBT na naszej nowej celu budowy zakładu high tech w Victoria Park na obrzeżach Perth CBD i korzystać z najlepszych w nauce środowiska z najwyższej klasy kadry dydaktycznej.

IIBT Stypendia

Badania pokazują nam, że najlepsze wyniki w życiu i na uczelni nie zawsze są najlepsi studenci w liceum. W uznaniu tego IIBT opracowała szereg stypendiów mających na celu rozpoznanie możliwości osiągnięcia w zakresie osób.

Stypendia te wszystkie zastosowania do IIBT Diploma of Business Administration (DIP BA), które jest wyższe kwalifikacje równorzędne z pierwszego roku studiów uniwersyteckich. Na sukces absolwentów kończących będzie wyrazić w jednym z wielu najlepszych uczelni bezpośrednio do drugiego roku, w tym Curtin i ECU w WA. Dip BA Biznes oparty kwalifikacje, ale uczniowie mogą wyrazić do większości kierunków studiów na ECU i wielu firm i kursy Humanity w Curtin z pełnej ulgi. Proszę porozmawiać z doradcą zawodowym w IIBT uzyskać więcej informacji.

Stypendium Frank Pyke

Frank Pyke Stypendium ma na celu nagradzanie i promowanie Zachodnia Australijskie szkoły osiągających wiek i starsze, które nie są uznane przez zwykłych środków, takich jak Atar punktów.

Typ studentów: studenci domowe Otwórz do: jednej stypendium za WA szkoły i dwa w wieku dojrzałym. Dotyczy przedmiotów: DIP BA Wynoszą: 20% dotacji z opłaty za kurs. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Prezydent stypendialny

Prezydenci Stypendium jest uznanie osiągnięć w nauce w wysokiej studentów międzynarodowych. Studenci osiągający najlepsze stopnie w ich trakcie do domu kraj / uczelni lub w górę 10% ich języka angielskiego w kohorcie w IIBT języka angielskiego kolegium mają prawo do tego stypendium.

Typ uczeń: International Student Otwórz do: Top 10% studentów w grupie pacjentów w Akademickim angielski na IIBT lub studentów osiągających większe niż 85% w ich High School Graduate egzaminu. Dotyczy przedmiotów: DIP BA Wynoszą: 20% zmniejszenie opłaty za kurs. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Fred Emery Excellence Stypendium za osiągnięcia w Akademickich

Fred Emery Doskonałość w Academic Achievement Stypendium jest przeznaczone do nagradzania uczniów wysoką wydajność i dojrzałych osobników w wieku, który poprzez swoje badania, które wykazały wyjątkową osobistego wysiłku, determinacji i zaangażowania.

Typ studentów: studenci domowe Otwórz do: Wysokie osiągnięć akademickich i innych osób osiągających wysokie. Szkoła musi mieć zasady i lub innego odpowiedniego poparcia. Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

IIBT Wsparcie finansowe stypendialny

Stypendium jest przeznaczone do wspierania studentów, którzy nie są w stanie pokryć koszty szkolnictwa wyższego ze względu na trudności finansowe.

Typ studentów: Studenci aktualnie uczestniczących krajowych i międzynarodowych studentów. Otwarte dla: przyszłych i obecnych krajowych i międzynarodowych zapisanych studentów. Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Stypendium IIBT damska

Stypendium jest przeznaczone dla dojrzałych kobiet w wieku (20 lat), którzy wcześniej nie mieli szansy na naukę na poziomie szkolnictwa wyższego.

Typ studentów: studenci domowe Otwarte dla: dojrzały wiek kobiet (20yo +) Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

IIBT Pozyskanie stypendialny

Stypendium jest przeznaczone dla rdzennych ludzi, którzy są w stanie wykazać zobowiązanie do rdzennej społeczności i zobowiązanie do nauki na poziomie szkolnictwa wyższego.

Typ studentów: studenci rdzenni domowe Otwarty: do wszystkich ludzi tubylczych Australii Ogranicza się do 1 na spożycie Dip BA Dotyczy przedmiotów: DIP BA Ilość: 50% lub 100% całkowitych kosztów kursu. Określone przez Komitet ds. Wyboru Stypendialnego.

Wszystkie stypendia wymagają wnioskodawcy muszą spełniać akademickie i angielskich wymogów oczywiście oprócz konkretnych kryteriów stypendium im się ubiegamy.

Lokalizacje

Pert

Address
Perth Campus,
350 Albany Highway,
Victoria Park

6100 Pert, Zachodnia australia, Australia

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium