Deakin University - Institute for Frontier Materials

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Deakin University Jest to najwyższej klasy uniwersytet z absolwentów światowej klasy. Deakin jest w rankingu 3% uczelni na całym świecie i ma silną reputację satysfakcji studentów.

studia Przemysł skoncentrowany i mocny perspektywa międzynarodowa oznacza, że ​​absolwenci Deakin są gotowe do globalnej pracy.

Nasze podejście do uczenia się kładzie nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym i praktyki zawodowej, ale bez poświęcania nasze zobowiązanie do wysokiej jakości badań. Deakin jest młodą dynamiczną uczelnią, która oferuje uczniowie badają możliwość innowacji i prosperować.

Instytut Materiałów Frontier

Uznany za jednego z czołowych australijskich organizacji materiałów badawczych, Instytut Materiałów Frontier (IFM) sprzyja innowacyjności i doskonałości w inżynierii materiałowej i badań technicznych.

IFM powstała w celu rozwiązania niektórych z głównych wyzwań stojących przed społeczeństwem poprzez innowacje w zakresie projektowania i wykonania materiałów. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych; i efektywność energetyczna, zasobów i zrównoważony rozwój infrastruktury.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Filozofii (electromaterials)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat January 2018 Australia Wollongong Burwood + 2 więcej

Mistrz filozofii (elektromateriałów) zapewnia unikalne szkolenia badawcze, aby wyposażyć się w szereg ciekawych przyszłych karier. Zapewnia zarówno drogę do przyszłych studiów doktoranckich, jak i szkolenia dotyczące przyszłych miejsc pracy w arenach związanych z energetyką, produkcją i zdrowiem. [+]

Mistrz filozofii (elektromateriałów) zapewnia unikalne szkolenia badawcze, aby wyposażyć się w szereg ciekawych przyszłych karier. Zapewnia zarówno drogę do przyszłych studiów doktoranckich, jak i szkolenia dotyczące przyszłych miejsc pracy w arenach związanych z energetyką, produkcją i zdrowiem.

To Twoja szansa na odkrycie nowych materiałów i opracowanie inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najbardziej wymagających globalnych problemów.

Jako student pierwszego na świecie filozofii Master of Philosophy (Electromaterials) Twoje badania będą dotyczyć odkryć nowe materiały, wykorzystując najnowocześniejsze techniki charakteryzacji i zmontować nowe materiały w urządzeniach elektrochemicznych do zastosowań w czystej energii, zdrowiu lub zaawansowanych produkcja. Będziesz pracować z czołowych, światowej sławy badaczy electromaterials poprzez łuk Centrum Doskonałości Electromaterials Nauki.... [-]


Filmy

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials

Kontakt

Deakin University, Geelong Waurn Ponds Campus

Adres 221 Burwood Highway Burwood Victoria 3125 Australia
Burwood, Nowa Południowa Walia, Australia
Strona internetowa http://www.deakin.edu.au/ifm
Telefon +61 3 5227 1100