Deakin University - Institute for Frontier Materials

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Deakin University Jest to najwyższej klasy uniwersytet z absolwentów światowej klasy. Deakin jest w rankingu 3% uczelni na całym świecie i ma silną reputację satysfakcji studentów.

studia Przemysł skoncentrowany i mocny perspektywa międzynarodowa oznacza, że ​​absolwenci Deakin są gotowe do globalnej pracy.

Nasze podejście do uczenia się kładzie nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym i praktyki zawodowej, ale bez poświęcania nasze zobowiązanie do wysokiej jakości badań. Deakin jest młodą dynamiczną uczelnią, która oferuje uczniowie badają możliwość innowacji i prosperować.

Instytut Materiałów Frontier

Uznany za jednego z czołowych australijskich organizacji materiałów badawczych, Instytut Materiałów Frontier (IFM) sprzyja innowacyjności i doskonałości w inżynierii materiałowej i badań technicznych.

IFM powstała w celu rozwiązania niektórych z głównych wyzwań stojących przed społeczeństwem poprzez innowacje w zakresie projektowania i wykonania materiałów. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych; i efektywność energetyczna, zasobów i zrównoważony rozwój infrastruktury.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Filozofii (electromaterials)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat March 2018 Australia Melbourne Wollongong + 2 więcej

Chciałbyś dowiedzieć się nowych materiałów i rozwój inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najtrudniejszych problemów światowych? [+]

Badania dla badania magisterskich w Australii Chciałbyś dowiedzieć się nowych materiałów i rozwój inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najtrudniejszych problemów światowych? To jest Twoja szansa. Jako student w światowej pierwszej magistra filozofii kursu (Electromaterials), są badania będą praktyczne - odkrywanie nowych materiałów, przy użyciu technik charakteryzacji najnowocześniejsze i montażem nowych materiałów na język urządzeń elektrochemicznych do zastosowań w czystej energii, zdrowia lub zaawansowanych produkcja. Będziesz pracować z czołowych, światowej sławy badaczy electromaterials poprzez łuk Centrum Doskonałości Electromaterials Nauki. Musisz wybrać jedną z wielu unikalnych projektów badawczych - wszystko od bioniki medycznych do zrównoważonego wytwarzania energii, robota rąk do słonecznej rozszczepienia wody i następnej generacji wzorów baterii. Instytut Materiałów Frontier w Deakin University podjął współpracę z University of Wollongong zaoferować tę wyjątkową okazję. Jednostki podstawowe będą transmitowane na żywo między dwoma kampusami, więc masz najlepsze z obu światów. Dowiedz się więcej o tym, jak można odgrywać rolę w tworzeniu rozwiązań dla problemów globalnych przez magistra filozofii (Electromaterials). Studenci w M (Phil) Electromaterials odbędzie się w Instytucie Materiałów Frontier (IFM) oraz pracy w zespole z badaczami IFM, rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie czystej energii, zdrowia ludzkiego i przemysłu wytwórczego następnej generacji. ARC Centre of Excellence dla Electromaterials Science (ACES) Rząd federalny finansowane przez ACES australijskiej Research Council w 2014 roku, aby zwrócić naszą wiedzę na temat materiałów do następnej generacji "inteligentnych" urządzeń na rzecz społeczności. ACES jest prowadzony przez University of Wollongong i zawiera sześć australijskich współpracowników i pięciu międzynarodowych organizacji partnerskich znane z doświadczeniem w produkcji materiałów i... [-]

Filmy

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials