Przeczytaj oficjalny opis

Deakin University Jest to najwyższej klasy uniwersytet z absolwentów światowej klasy. Deakin jest w rankingu 3% uczelni na całym świecie i ma silną reputację satysfakcji studentów.

studia Przemysł skoncentrowany i mocny perspektywa międzynarodowa oznacza, że ​​absolwenci Deakin są gotowe do globalnej pracy.

Nasze podejście do uczenia się kładzie nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym i praktyki zawodowej, ale bez poświęcania nasze zobowiązanie do wysokiej jakości badań. Deakin jest młodą dynamiczną uczelnią, która oferuje uczniowie badają możliwość innowacji i prosperować.

Instytut Materiałów Frontier

Uznany za jednego z czołowych australijskich organizacji materiałów badawczych, Instytut Materiałów Frontier (IFM) sprzyja innowacyjności i doskonałości w inżynierii materiałowej i badań technicznych.

IFM powstała w celu rozwiązania niektórych z głównych wyzwań stojących przed społeczeństwem poprzez innowacje w zakresie projektowania i wykonania materiałów. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych; i efektywność energetyczna, zasobów i zrównoważony rozwój infrastruktury.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Deakin University - Institute for Frontier Materials

Mistrz filozofii (elektromateriałów) zapewnia unikalne szkolenia badawcze, aby wyposażyć się w szereg ciekawych przyszłych karier. Zapewnia zarówno drogę do przyszłych st ... [+]

Mistrz filozofii (elektromateriałów) zapewnia unikalne szkolenia badawcze, aby wyposażyć się w szereg ciekawych przyszłych karier. Zapewnia zarówno drogę do przyszłych studiów doktoranckich, jak i szkolenia dotyczące przyszłych miejsc pracy w arenach związanych z energetyką, produkcją i zdrowiem.

To Twoja szansa na odkrycie nowych materiałów i opracowanie inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najbardziej wymagających globalnych problemów.

Jako student pierwszego na świecie filozofii Master of Philosophy (Electromaterials) Twoje badania będą dotyczyć odkryć nowe materiały, wykorzystując najnowocześniejsze techniki charakteryzacji i zmontować nowe materiały w urządzeniach elektrochemicznych do zastosowań w czystej energii, zdrowiu lub zaawansowanych produkcja. Będziesz pracować z czołowych, światowej sławy badaczy electromaterials poprzez łuk Centrum Doskonałości Electromaterials Nauki.... [-]

Australia Wollongong Burwood
Styczeń 2020
Język angielski
W pełnym wymiarze godzin
Zaoczne
2 lat(a)
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials