Deakin University - Institute for Frontier Materials

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Deakin University Jest to najwyższej klasy uniwersytet z absolwentów światowej klasy. Deakin jest w rankingu 3% uczelni na całym świecie i ma silną reputację satysfakcji studentów.

studia Przemysł skoncentrowany i mocny perspektywa międzynarodowa oznacza, że ​​absolwenci Deakin są gotowe do globalnej pracy.

Nasze podejście do uczenia się kładzie nacisk na doświadczenie w świecie rzeczywistym i praktyki zawodowej, ale bez poświęcania nasze zobowiązanie do wysokiej jakości badań. Deakin jest młodą dynamiczną uczelnią, która oferuje uczniowie badają możliwość innowacji i prosperować.

Instytut Materiałów Frontier

Uznany za jednego z czołowych australijskich organizacji materiałów badawczych, Instytut Materiałów Frontier (IFM) sprzyja innowacyjności i doskonałości w inżynierii materiałowej i badań technicznych.

IFM powstała w celu rozwiązania niektórych z głównych wyzwań stojących przed społeczeństwem poprzez innowacje w zakresie projektowania i wykonania materiałów. Naszym celem jest opracowanie innowacyjnych technologii produkcyjnych; i efektywność energetyczna, zasobów i zrównoważony rozwój infrastruktury.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Magister Filozofii (electromaterials)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 2 lat March 2018 Australia Melbourne Wollongong + 2 więcej

Chciałbyś dowiedzieć się nowych materiałów i rozwój inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najtrudniejszych problemów światowych? [+]

Badania dla badania magisterskich w Australii Chciałbyś dowiedzieć się nowych materiałów i rozwój inteligentnych urządzeń, które pomogą rozwiązać niektóre z dzisiejszych najtrudniejszych problemów światowych? To jest Twoja szansa. Jako student w światowej pierwszej magistra filozofii kursu (Electromaterials), są badania będą praktyczne - odkrywanie nowych materiałów, przy użyciu technik charakteryzacji najnowocześniejsze i montażem nowych materiałów na język urządzeń elektrochemicznych do zastosowań w czystej energii, zdrowia lub zaawansowanych produkcja. Będziesz pracować z czołowych, światowej sławy badaczy electromaterials poprzez łuk Centrum Doskonałości Electromaterials Nauki. Musisz wybrać jedną z wielu unikalnych projektów badawczych - wszystko od bioniki medycznych do zrównoważonego wytwarzania energii, robota rąk do słonecznej rozszczepienia wody i następnej generacji wzorów baterii. Instytut Materiałów Frontier w Deakin University podjął współpracę z University of Wollongong zaoferować tę wyjątkową okazję. Jednostki podstawowe będą transmitowane na żywo między dwoma kampusami, więc masz najlepsze z obu światów. Dowiedz się więcej o tym, jak można odgrywać rolę w tworzeniu rozwiązań dla problemów globalnych przez magistra filozofii (Electromaterials). Studenci w M (Phil) Electromaterials odbędzie się w Instytucie Materiałów Frontier (IFM) oraz pracy w zespole z badaczami IFM, rozwój innowacyjnych rozwiązań w zakresie czystej energii, zdrowia ludzkiego i przemysłu wytwórczego następnej generacji. ARC Centre of Excellence dla Electromaterials Science (ACES) Rząd federalny finansowane przez ACES australijskiej Research Council w 2014 roku, aby zwrócić naszą wiedzę na temat materiałów do następnej generacji "inteligentnych" urządzeń na rzecz społeczności. ACES jest prowadzony przez University of Wollongong i zawiera sześć australijskich współpracowników i pięciu międzynarodowych organizacji partnerskich znane z doświadczeniem w produkcji materiałów i... [-]

Filmy

Tour of Institute for Frontier Materials at Burwood

Institute for Frontier Materials

Kontakt

Deakin University, Geelong Waurn Ponds Campus

Adres 75 Pigdons Road
Waurn Ponds, Victoria 3216 Australia
Strona internetowa http://www.deakin.edu.au/ifm
Telefon +61 3 5227 1100