Curtin University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Studiuj na uniwersytecie, który znajduje się w najwyższym procencie na świecie.

Curtin University to innowacyjny, globalny uniwersytet znany z badań o dużym wpływie i silnych partnerstw branżowych oraz przygotowania studentów do osiągania doskonałych wyników w przyszłych miejscach pracy.

Rankingi

  • Top 1% uniwersytetów na świecie Rankingi akademickie światowych uniwersytetów 2019
  • Drugie miejsce na świecie w rankingu minerałów i inżynierii górniczej QS World University Ranking według tematu 2019
  • Pięciogwiazdkowa ocena zatrudnienia QS Stars 2018
  • 5 gwiazdek za ogólne doświadczenie, wynagrodzenie początkowe, jakość nauczania, zaangażowanie uczniów i zasoby edukacyjne Przewodnik po dobrych uniwersytetach 2019-2020
  • 95% badań w rankingu światowym Excellence in Research Australia 2018 lub powyżej

Uczenie zintegrowane z pracą

Uczenie się przez doświadczenie jest wysoko cenione przez pracodawców i stosowane we wszystkich naszych kursach. Podczas studiów będziesz zanurzony w bogatych w technologie środowiskach, które replikują prawdziwe miejsca pracy, zapewniając realistyczne wrażenia.

W zależności od kursu zastosujesz swoje umiejętności i wiedzę poprzez projekty branżowe, staże, prace terenowe, inicjatywy badawcze lub wizyty w terenie. Ta nauka w świecie rzeczywistym wyprzedza konkurencję i zapewnia cenną ekspozycję zawodową.

Skorzystasz również z silnych powiązań Curtina z biznesem i przemysłem , a także będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach sieciowych, wykładach gościnnych i warsztatach branżowych. Niektórzy z naszych partnerów branżowych to BHP, Cisco, Chevron, NASA, Tencent i Woodside.

Absolwent

Studia podyplomowe z Curtin mogą zwiększyć Twoje szanse na przyszłość. Raport `` Wskaźniki jakości uczenia się i nauczania w 2018 r. '' (QILT) wykazał, że absolwenci Curtin z dyplomem ukończenia studiów podyplomowych otrzymywali najwyższe wynagrodzenia wśród swoich absolwentów w Australii Zachodniej.

Praktyczne uczenie się i praktyczne doświadczenie wzmacniają umiejętności w miejscu pracy, dzięki czemu możesz rozwijać się w swojej karierze po ukończeniu studiów. Jako absolwent dołączysz do globalnej społeczności absolwentów liczącej 230 000 osób, która zapewnia kontakty branżowe i partnerskie podczas Twojej profesjonalnej podróży.

Doświadczenie studenckie Curtin

Curtin Perth w Australii Zachodniej jest tętniącym życiem i przyjaznym kampusem z nowoczesnymi budynkami i pięknymi ogrodami. Znajdujemy się zaledwie 15 minut od centrum miasta, więc jesteś blisko głównych sklepów, dzielnicy biznesowej i wydarzeń kulturalnych.

Na terenie kampusu można korzystać z wielu zajęć, w tym sportu i fitnessu, klubów towarzyskich, bezpłatnej rozrywki i pracy wolontariackiej. Istnieją różne opcje jedzenia i miejsca do nauki, relaksu i relaksu. Będziesz miał również dostęp do usług wsparcia, w tym opieki zdrowotnej, opieki nad dziećmi, zakwaterowania, nauki i wsparcia kariery.

123304_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722e7cd3944dc55c_1280.jpgStockSnap / Pixabay

Stypendia

Oferujemy szereg stypendiów, które pomogą Ci w nauce . Dostępne są stypendia na studia podyplomowe z zakresu biznesu, nauk humanistycznych, nauk o zdrowiu, nauki i inżynierii.

Badania

Jesteśmy wiodącą instytucją doskonałości badawczej i innowacji . Nasze badania mają na celu rozwiązanie określonych problemów przemysłu i społeczeństwa oraz poszerzenie granic ludzkiej wiedzy.

Nasze silne partnerstwa z przemysłem, grupami akademickimi i rządowymi przyciągają wybitnych studentów i pracowników z całego świata, którzy przyczyniają się do wyników badań, które są bardzo korzystne dla społeczności lokalnych i globalnych. Niektóre z naszych inicjatyw badawczych zostały z powodzeniem przetłumaczone na nowe produkty i usługi i stały się spółkami notowanymi na ASX.

Lokalizacje

Pert

Curtin University

Address
Kent Street
6102 Pert, Zachodnia australia, Australia
Telefon
+61 8 9266 9266

Dubai

Curtin Dubai

Address
Block 11, 4th floor
Dubai, Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Telefon
+971 4 245 2500

Moka

Curtin Mauritius

Address
QGC7+G8 Moka
Moka, Dystrykt Moka, Mauritius
Telefon
+230 401 6511

Singapur

Curtin Singapore

Address
90 & 92 Jalan Rajah
Singapur, Singapur
Telefon
+65 6593 8000

Miri

Curtin Malaysia

Address
CDT 250
98009 Miri, Sarawak, Malezja
Telefon
+60 85 63 0100 (GMT +8)

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium