Carnegie Mellon University in Australia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Carnegie Mellon University to uczelnia amerykańska powstała w 1900 roku w Pittsburgh, Pensylwania. Carnegie Mellon urodził się na 23 miejscu na świecie (Times Higher Education, Ranking Uniwersytetu Świata, 2017-18) Carnegie Mellon jest miejscem narodzin innowacji w swojej historii i jest światowym liderem w wprowadzaniu przełomowych pomysłów na rynek i tworzenia udanych firm rozpoczynających działalność.

Carnegie Mellon University w Australii (który został otwarty w 2006 roku) stanowi część globalnej emisji dwutlenku Carnegie Mellon, który obejmuje kampusy w Dolinie Krzemowej, Rwandzie i Katarze.

Kampania Carnegie Mellon Australia jest położona w Adelajdzie, piątym mieście żyjącym na świecie (Economist Intelligence Unit 2015) i najbardziej atrakcyjnej australijskiej stolicy kontynentalnej, w której mieszkają studenci z ponad 20 krajów, tworząc szeroko zakrojone sieci współczesnych, światowych ekspertów I absolwenci.

Studentów z amerykańskiego Carnegie Mellon University stopniu i są prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych wykładowców, którzy pochwalić się rozległe kariery w nauczaniu, badania podstawowe i stosowane oraz przywództwa w swoich dziedzinach. Zajęcia prowadzone są przez rezydenta i zwiedzanie wydziału z Pittsburgha i Waszyngtonie Overseas wydziału nauczania zdalnego do Adelaide przy użyciu zaawansowanych urządzeń wideokonferencyjnych. Kontrolowane uczeń-to-wydziału proporcje zapewniają wydział studentów z indywidualną uwagę, aby sprostać ich indywidualnym potrzebom.

Nasze stopni łączenie zajęć praktycznych i technicznych, które zapewniają studentom wiedzy naukowej i umiejętności rozwiązywania problemów niezbędne do osiągnięcia sukcesu w karierze zawodowej.

Zgodnie z projektem, nasz innowacyjny Program kursu zapewnia solidne podstawy w teorii, z naciskiem na umiejętności, które rozwijają praktyki zarządzania, polityki i podejmowania decyzji.

Nasz program nauczania obejmuje trudnych kursów mających na celu rozwój potencjału studentów w zakresie innowacji. Studenci dostosować ich stopień wybierając spośród różnych przedmiotów obieralnych, projektów i niezależnych badań.

Empirycznej nauki jest poprzez staże i zespołowych i indywidualnych projektów. Połączenie amerykańskiej stopnia i studia w Australii zapewnia studentom z unikalnej perspektywy umiejętności-set i międzynarodowym. Absolwenci stają rozchwytywanych osób oferujących wyjątkowe, natychmiastowe i wymierne korzyści dla przyszłych pracodawców, jak zaawansowanych analityków i skutecznych menedżerów.

Misja i wizja

Nasza misja

Carnegie Mellon University Australii opiera się na twierdzeniu, że badanie porządku publicznego i technologii informacyjnych, w sposób niezależny i wspólnie, zapewnia wyjątkowo potężną platformę, z którego można wpływać na świat 21 wieku. Jesteśmy jedyną uczelnią w świecie, który realizuje ten cel poprzez ujednolicony wydziału, który obejmuje nauki o zarządzaniu, nauki społeczne i technologii informacyjnej w przybliżeniu równe części. To jest nasza misja, aby korzystać z badań i edukacji platforma ta pozwala mieć pozytywny wpływ na rozwój społeczeństw, systemów ekonomicznych, organizacji i indywidualnych życia na całym świecie.

Nasza wizja

Widzimy świat, w którym zwiększona dyfuzja technologii informacyjnej, globalny rozwój kapitału ludzkiego i otrzymaną zależność od rynku, systemów politycznych, społecznych i kulturowych zmieniły charakter problemów ekonomicznych, menedżerskich i politycznych. Wierzymy, że nasza zdolność do mobilizowania modele analityczne, analizy empirycznej i wyrafinowania technologicznego w celu rozwiązania tych zmian jest unikalny. Realizując nasz program intelektualny również pragną być instytucją akademicką, która jest pomostem pomiędzy rozwojem nowej wiedzy i jej stosowania dla poprawy organizacji, społeczeństw i poszczególnych życiu.

WYDARZENIA

Uniwersytet w Carnegie Mellon w Australii prowadzi regularne seminaria internetowe, uczestniczy w wystawach i wizytach przedstawicieli i instytucji na całym świecie. Jeśli jesteś zainteresowany spotkaniem z naszymi pracownikami i dowiedz się więcej o naszych programach, odwiedź nasze obecne Wydarzenia.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Widzieć MSc »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

MSc

Magister informatyki (analityka biznesowa i analityka danych) 21-miesięczna ścieżka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 miesięcy January 2019 Australia Adelaide

Program MSIT-BIDA łączy kompleksowy program nauczania technologii informatycznych i zarządzanie z kursów Bida przymusowa 400 godzin praktyki i przemysłu opartego na danych Analytics Capstone Project. [+]

Master of Science in Information Technology - Business Intelligence i Data Analytics (MSIT - BIDA)

Carnegie Mellon University w Australii

Program MSIT-BIDA łączy kompleksowy program nauczania technologii informatycznych i zarządzanie z kursów Bida przymusowa 400 godzin praktyki i przemysłu opartego na danych Analytics Capstone Project.

MSIT-BIDA dostosowana jest dla studentów pragnących rozwijać umiejętności cięcia krawędzi w zarządzaniu IT i analizy danych. Jak analityki specjalistów i naukowców danych, inteligentna w ich stosowaniu technologii, absolwenci mogą stanowić wartość dla organizacji poprzez zrozumienie w jaki sposób technologia współdziała z procesów biznesowych, strategii i polityki. Te pożądane umiejętności, w połączeniu z zaawansowaną wiedzę w inteligencji biznesowej i technologii "Big Data" sprawia, że ​​absolwenci bardzo poszukiwane osoby.... [-]


Magister informatyki (zarządzanie technologiami informatycznymi) 12-miesięczny tor

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Mistrz Nauki w Technologii Informatycznej (Zarządzanie Technologią Informatyczną) 12-miesięczny tor jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą przyspieszyć karierę w krótkim, skoncentrowanym okresie studiów. Program przygotuje Cię do zostania menedżerem technologii, dyrektor technologii informacji lub oficer i prowadzić firma w nowatorski sposób przez światowej klasy, praktycznych i zarządzania programem. [+]

Mistrz Nauki w Technologii Informatycznej (Zarządzanie Technologią Informatyczną) 12-miesięczny tor jest przeznaczony dla profesjonalistów, którzy chcą przyspieszyć karierę w krótkim, skoncentrowanym okresie studiów. Program przygotuje Cię do zostania menedżerem technologii, dyrektor technologii informacji lub oficer i prowadzić firma w nowatorski sposób przez światowej klasy, praktycznych i zarządzania programem. Obejmuje 48 jednostek wartościowych, które można dostosować, aby osiągnąć cele edukacyjne i kariery. Szkoła w Interdisciplinary Carnegie Mellon University tradycja i przeszkolona jako analitycy solvers problemów, absolwenci są wyposażone w integrację technologii informacyjnych i umiejętności zarządzania specjalnie przygotowane do przygotowania ich za role liderów branży informatycznej i do rozwijania kariery zawodowej.... [-]


Magister informatyki (zarządzanie technologiami informatycznymi) 21-miesięczna ścieżka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Master of Science w Technologii Informatycznej (Zarządzanie Technologią Informatyczną) 21-miesięczny tor jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać podstawowe umiejętności w zakresie IT i IT Management lub rozpocząć karierę w IT. [+]

Master of Science w Technologii Informatycznej (Zarządzanie Technologią Informatyczną) 21-miesięczny tor jest przeznaczony dla studentów, którzy chcą rozwijać podstawowe umiejętności w zakresie IT i IT Management lub rozpocząć karierę w IT. MSIT-ITM łączy kompleksowy program nauczania informatyki i zarządzania z 400 godzin praktyki i opiera się przemysł Information Systems Projekt, Zapewniając cenne i wszechstronne doświadczenie kariera, teorię i wiedzę.

Kształcone w interdyscyplinarnej tradycji Carnegie Mellon University i przeszkoleni, jak analitycznych rozwiązują problem, zostanie wyposażony w integracji technologii informatycznych i umiejętności zarządzania specjalnie zaprojektowany, aby przygotować się do branży IT ról przywódczych i pozwalają na rozpoczęcie lub rozwój kariery w branży IT oraz stowarzyszone branż.... [-]


Magister informatyki (zarządzanie technologiami informatycznymi) koncentracja na bezpieczeństwie informacji 21-miesięczna ścieżka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 miesięcy January 2019 Australia Adelaide

Studenci studiów magisterskich z dziedziny informatyki (zarządzania technologią informatyczną) (MSIT-ITM) 21-miesięczna ścieżka mogą podjąć się koncentracji bezpieczeństwa informacji w ramach swojego programu. MSIT-ITM (Information Security Stężenie) koncentruje się na konieczności dostosowania się do zmieniającego się krajobrazu intruza oraz uzyskanie głębszego zrozumienia zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji i ochrony danych. Studenci studiujący stężenie absolwent Bezpieczeństwem Informacji z Master of Science in Information Technology (MSIT-ITM) o stężeniu w dziedzinie bezpieczeństwa informacji. [+]

Studenci studiujący w Master of Science w Technologii Informatycznej (Zarządzanie Technologią Informatyczną) 21-miesięczny tor są w stanie podjąć Koncentracja Bezpieczeństwa Informacji w ramach swojego programu.

MSIT-ITM (Information Security Stężenie) koncentruje się na konieczności dostosowania się do zmieniającego się krajobrazu intruza oraz uzyskanie głębszego zrozumienia zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji i ochrony danych. Opiera się na wiedzy fachowej w zakresie badań i analiz, operacji z CERT Coordination Center światowej sławy (CERT® / CC) z siedzibą w Software Engineering Institute Carnegie Mellon. Wyznaczony jako Narodowe Centrum Doskonałości w Akademickim Cyber ​​Defence Edukacji przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego, Carnegie Mellon jest wyjątkowe kwalifikacje, aby zapewnić takie szkolenie.... [-]


Magister nauki w zakresie polityki publicznej i zarządzania 12-miesięcznym utworem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 1 - 3 lat January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Master of Science w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania (MSPPM) 12-miesięczny tor jest programem dostosowanym do studentów pragnących zajmować stanowiska w opracowywaniu, wdrażaniu i ocenie polityki, a także zarządzać tymi funkcjami w rządzie, organizacjach non-profit, organizacjach międzynarodowych i Sektora prywatnego. [+]

Master of Science w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania (MSPPM) 12-miesięczny tor jest programem dostosowanym do osób starających się przyspieszyć swoją karierę w krótkim, skoncentrowanym okresie studiów i zajmować stanowiska w zakresie opracowywania, wdrażania i oceny polityki oraz zarządzania nimi Funkcje w rządzie, organizacje non-profit, organizacje międzynarodowe i sektor prywatny.

Indywidualne dla doświadczonych profesjonalistów, miesięczny program 12 łączy kompleksową politykę zarządzania publicznego i program nauczania w oparciu o branży System Synteza ProjektuTe elementy świata rzeczywistego programu dostarczy Ci ćwiczeniach doświadczeniu i znajomości branży na rozwój kariery i dalszego odróżnienia się na konkurencyjnym rynku globalnym.... [-]


Magister w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania (koncentracja cyfrowa i koncentracja analityczna) 21-miesięczna ścieżka

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 21 miesięcy January 2019 Australia Adelaide

Witamy w przyszłości praktyki polityki publicznej, w których przyszły technik analizy polityki dawna spełniają moc Big Data i nowe możliwości w analityce polityki. Carnegie Mellon University w Australii opracował nowy program, który łączy w sobie rygorystyczny program nauczania polityki publicznej z jego kursów wiodących technologii informatycznych i zarządzania. [+]

Witamy w przyszłości praktyki polityki publicznej, w których przyszły technik analizy polityki dawna spełniają moc Big Data i nowe możliwości w analityce polityki.

Carnegie Mellon University w Australii opracował nowy program, który łączy w sobie rygorystyczny program nauczania polityki publicznej z jego kursów wiodących technologii informatycznych i zarządzania.

Dostępność ogromnych zbiorów danych oraz nowych możliwości analizowania tych danych zmieni oblicze formułowania polityki publicznej i analizy. Zwycięzcy będą specjaliści w stanie zrozumieć powstawanie dużych danych, jego potencjału i ograniczeń i jak go wykorzystać. Tych specjalistów będzie zdolny do korzystania z tych danych w celu wygenerowania opcji opartych na dowodach i polityki predykcyjna; wiedzieć, jak komunikować się tych opcji; i być w stanie wdrożyć i ocenić je.... [-]


Magister w zakresie polityki publicznej i zarządzania 21-miesięcznym utworem

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin W niepełnym wymiarze czasu 21 miesięcy January 2019 Australia Adelaide + 1 więcej

Master of Science w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania (MSPPM) 21-miesięczna ścieżka jest programem dostosowanym do studentów chcących rozpocząć karierę na stanowiskach związanych z opracowywaniem, wdrażaniem i oceną polityk oraz zarządzaniem tymi funkcjami w rządzie, w celach non-profit Organizacji, organizacji międzynarodowych i sektora prywatnego. [+]

Master of Science w dziedzinie polityki publicznej i zarządzania (MSPPM) 21-miesięczna ścieżka jest programem dostosowanym do studentów chcących zwiększyć swoją karierę na stanowiskach w zakresie opracowywania, wdrażania i oceny polityki, a także do zarządzania tymi funkcjami w rządowych organizacjach non-profit, Organizacjami międzynarodowymi i sektorem prywatnym.

Program łączy w sobie kompleksowe porządku publicznego i nauczania zarządzania z obowiązkowym 400 godzin praktyki Program i przemysł oparty System Synteza ProjektuTe elementy świata rzeczywistego programu dostarczy Ci ćwiczeniach doświadczeniu i znajomości branży do rozpoczęcia swojej kariery i odróżnienia się na konkurencyjnym rynku globalnym.... [-]


Filmy

Team 26 share their experience from the Hilti Mobile App Competition Finals

Professor Murli Viswanathan on Hilti Mobile App Challenge

Information Technology Management Programs at CMUA

Public Policy and Management Programs at CMUA

Kontakt

Carnegie Mellon University Australia

Adres Torrens Building 220 Victoria Square Adelaide, South Australia 5000
5000 Adelaide, South Australia, Australia
Strona internetowa http://www.australia.cmu.edu
Telefon +61 8 8110 9900