American University of Armenia

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

o AUA

American University of Armenia (AUA) jest prywatną uczelnią, oferując edukację globalną w Armenii.

AUA jest związany z University of California i akredytowana przez WASC Senior College i University Komisji, 985 Atlantic Avenue, # 100, Alameda, CA 94501, 510.748.9001.

Założona w 1991 roku, AUA zapewnia wysokiej jakości, absolwent i edukacji studiów, który zachęca zaangażowania obywatelskiego i propaguje wartości demokratyczne, wspieranie stypendium w otoczeniu, które ceni i rozwija doskonałości akademickiej, bezpłatne zapytanie, integralność, stypendium, przywództwa i usług dla społeczeństwa.

Program Absolwent AUA oferuje magistra w ośmiu kierunkach: administracja firm, inżynieria przemysłowa i systemy zarządzania, informatyki i informacji, nauki polityczne i sprawy międzynarodowe, ekonomia, zdrowie publiczne, prawo i nauczanie języka angielskiego jako języka obcego. Programy te mają na celu opracowanie analizy krytycznej i głębię wiedzy poprzez zaawansowane zajęć, niezależnych badań i badań.

Program licencjackich AUA oferuje tytuł licencjata w języku angielskim i Komunikacji, Computational Nauki i Biznesu. Poprzez swoje licencjackich, Uniwersytet oferuje studentom głęboka wiedza na studia przygotowania zawodowego i dalszych, a także zakres i podstawy ogólnej wiedzy i umiejętności w zakresie uczenia się przez całe życie.

American University of Armenia jest zarejestrowany jako American University of Armenia Corporation, 501 (c) 3 non-profit, w stanie Kalifornia i jest zarejestrowany jako American University of Armenia Foundation- fundacja (Հիմնադրամ) w Republice Armenii.

Lokalizacje

Erewan

American University of Armenia

Address
40 Marshal Baghramyan Ave.

0019 Erewan, Erewan, Armenia
Telefon
(+374 60) 69 40 40