Przeczytaj oficjalny opis

35 lat doświadczenia, zrównoważonego rozwoju i stały

W Vatel, przygotowujemy personelu operacyjnego i menedżerów Międzynarodowego Hotelarstwo i Turystyki. Z doświadczenia 35 lat, nasze 31 szkół na całym świecie uczą swoim 7000 uczniom ten sam program, w oparciu o internacjonalizacji oraz w oparciu o przemienności wiedzy teoretycznej i praktyki zawodowej.

Koncepcja ta była bardzo udana: Nasze 29.000 absolwentów, zwane "Vatelians" praktykujących w najbardziej prestiżowych placówek na świecie. 80% z nich śledzić karierę w gastronomii i turystyce, zajmując stanowisko dyrektora generalnego w sieci hotelowych i niezależnych zakładów, Dyrektor Operacyjny, administracyjnych, sprzedaży, marketingu, zasobów ludzkich i finansowych. Również są Kierownicy Public Relations, Events, przyjęcie przez kierownika ... Jeśli chodzi o pozostałe 20% zostaje wynajęty przez innych sektorach, w szczególności w branży luksusowej, która została uwiedziona przez ich umiejętności.

Wszystkie "Vatelians" stanowią dynamiczny, solidny i wartościowy sieci, zarówno dla studenta, który stara się realizować swoje praktyki, a po ostatnim absolwent szuka pracy w dowolnym regionie świata. Vatel, dzisiaj wiodącym na świecie grupa w nauczaniu Hotel and Tourism Management, spełnia wszystkie warunki wymagane do jej absolwentów mają międzynarodowym i wielokulturowym profil, aby odnieść sukces w swojej karierze.

Vatel misja: dołączyć do profesjonalnych realia

Przygotowanie młodych pokoleń do budowania własnej przyszłości w turystyce międzynarodowej i gościnnością.

Przemysł turystyczny przynosi do przodu przez 20 lat. W obliczu kryzysu gospodarczego, politycznego i społecznego, pozostaje bezpieczna długoterminowa wartość.

Jako dowód, długoterminowe prognozy Światowej Organizacji Turystyki:

Liczba turystów zagranicznych podróży na całym świecie wzrośnie o 3,3% rocznie w latach 2010 i 2030, osiągając 1.800 mln na drugie; W latach 2010 i 2030 przewiduje się, że liczba podróży na pojawiające docelowych wzrosła dwukrotnie szybciej (+ 4,4% rocznie) niż w gospodarkach rozwiniętych (+ 2,2% rocznie) Udział w rynku gospodarek wschodzących wzrosła z 30 do 47% w latach 1980 i 2012, a powinna osiągnąć 57% do roku 2030, co stanowi równowartość ponad miliard międzynarodowych podróży turystycznych

W związku z tym, międzynarodowe grupy hotelowe nadal się mnożyć na świecie. Towarzyszyć jej wzrost, potrzebują personelu operacyjnego i menedżerów, zdolnych do pracy w środowisku wielokulturowym, kierowania zespołem niezależnie od narodowości, które go zawierają. Oni poszukują opiekunów młodych absolwentów, którzy zdobytą wiedzę nie tylko o wielkiej szkole zarządzania przedsiębiorstwem, ale także umiejętności i wiedzieć, jak zachowują cechy hotelu.

Na całym świecie, widzimy dwa różne rodzaje zarządzania przedsiębiorstwem w grupach hotelowych:

Zarządzanie Europejskiej. Został on zbudowany w ciągu dwóch wieków historii hotelu. Jest zorientowany na jakość usług i zadowolenie klienta. Uwzględnia on wszystkie aspekty kulturowe klienta, kraju, w którym realizowany jest ustanowienie i personelu przy użyciu ... Zarządzanie anglosaskim. Znacznie nowsza, jest regulowane przez wymóg wyników finansowych oraz przedstawia procedury, które muszą być przestrzegane przez pracowników

Vatel podjęła stanowisko Europejskiego nauczania zarządzania i przekazywania sztukę otrzymaniu francuskiego, rozpoznawany na całym świecie jako znak jakości, smaku i doskonałości.

Celem Vatel: sukces uczniów

Rozwijaj swoje umiejętności Daj im środków do osiągnięcia swoich ambicji zawodowych Zaproponować edukację, która spełnia oczekiwania profesjonalnego świata

Wszystko Vatel pedagogika jest zatem przygotowany do tego celu. Duch Vatel, wartości nabytych do końca życia

Opiera się na pięciu filarach:

Tworzenie bliskie więzi między uczniami i ich szkole Vatel, który przekonał ich wszelkich środków, aby odnieść sukces w ich przyszłej pracy zawodowej Tworzenie dynamicznych nauczania, który umożliwia uczniom:

przyswoić wiedzę teoretyczną stopniowo je wdrażać i wykorzystywać je potem w swoich praktykach zawodowych
Będąc w stanie budować swój profesjonalny projekt

Transmisja umiejętności, które przenoszą uczniów do serca zawodowej rzeczywistości i umożliwić im znać szczegółowo zadania, które muszą być zgodne z lub egzekwowania później Zacznij studentom nauczyć się zachowywać, na konkretne wartości gościnności zarówno w strój i język, postawa przyjazna, szacunek dla innych, otwartość na różne kultury i umiejętności językowych linguistiques poprawne. Spowodowanie ścisły związek ze specjalistów turystyki i hotelarstwa pozytywne i trwałe, dzięki spotkań, udział w różnych spotkaniach i integracji z dynamiczną siecią 29.000 Vatelians

Nauczyciele pracujący w synergii.

Nauczanie zespoły Vatel Grupy składają się na równi z profesorów uniwersyteckich i światowej sławy specjalistów w swojej branży.

Przekazują swoją wiedzę, umiejętności, jego pasją. Są one na bieżąco informowany o nowościach w zakresie szkoleń technicznych i technik zawodowych. Dzięki interaktywnych metod, w oparciu o zwykłe dynamiki firm, dają studentom możliwość rozwoju swoich umiejętności analityczne, nabywać umiejętności wymagane w hotelach i turystyce, a także pogłębienia zarządzania przedsiębiorstwem w warunkach realne.

Programy prowadzone przez:
Język angielski
Język hiszpański

El Grupo Vatel

Ubicación de Vatel en Buenos Aires