Mente Argentina

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Z siedzibą w Buenos Aires, Argentyna jest Mente organizacja założona w celu zapewnienia możliwości kształcenia i międzynarodowych najwyższej jakości osobiste wsparcie dla studentów przez dynamicznych, zindywidualizowanych programów zanurzenia. Staramy się zapewnić innowacyjne programowania, który pozwala studentom korzystać z Argentyną w wyjątkowy i inny sposób, podczas, w tym samym czasie, ułatwiając w nauce i promowaniu globalnej kompetencji i rozwoju osobistego.

Dziś Mente Argentyna jest liderem w organizacji studiów za granicą, hiszpański, Staży i programów wolontariatu w Argentynie.

Czy to studia na semestr, prowadzi główną stopień, staż w organizacji lub uczestnictwa Argentyny w zabawny krótki kurs, programy Mente Argentyna jest przeznaczone są dla studentów, którzy chcą przeżyć Argentyna z lokalnej perspektywy. Przeglądaj Argentyna, robić to, co lubisz najbardziej, i wyruszyć na tej niezapomnianą podróż z Mente Argentynie!

Dlaczego Mente Argentyna?

Mente Argentyna jest rozpoznawana jako wiodący i największej organizacji w Study Abroad, hiszpański, staży i programów wolontariatu w Argentynie. Jako wiodąca organizacja w Argentynie, Mente Argentyna opracowała różne sposoby wspierania studentów międzynarodowych, jak poruszać się po wielu wyzwaniom - naukowych, finansowych i kulturowych - z przyjazdem do Argentyny na studia, doświadczenie, uczyć się i rozwijać.

Z Mente Argentynie, jesteś wolny, aby skupić się na byciu studentem, poprawić swoje umiejętności językowe hiszpańskiego, zdobyć umiejętności globalnego, i cieszyć się dynamicznym świecie miasto. Nasi uczniowie nie tylko świadkami innej kultury, ale również aktywnie przeżyć i uczestniczyć w argentyńskiej sposób życia poprzez podejście oparte zanurzeniową.

Tutaj w Mente, kochamy Argentyna i dostarczanie międzynarodowych doświadczeń edukacyjnych dla studentów z całego świata. Ta pasja jest bezpośrednio tłumaczone na naszych programów i unikalnych usług, które dostarczamy. Ponieważ oferujemy programy wyłącznie w Argentynie, posiadamy dużo specjalistycznej wiedzy lokalnej jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do dzielenia się z naszych uczestników.

Wybierając Mente Argentyna, masz prawdziwego lokalnego partnera pozytywnych i satysfakcjonujące doświadczenie w Buenos Aires w Argentynie.

Lokalizacje

Buenos Aires

Address
Mente Argentina
Av. Santa Fe 3192 4"B"

Buenos Aires, Buenos Aires, Argentyna