Przeczytaj oficjalny opis

Z siedzibą w Buenos Aires, Argentyna jest Mente organizacja założona w celu zapewnienia możliwości kształcenia i międzynarodowych najwyższej jakości osobiste wsparcie dla studentów przez dynamicznych, zindywidualizowanych programów zanurzenia. Staramy się zapewnić innowacyjne programowania, który pozwala studentom korzystać z Argentyną w wyjątkowy i inny sposób, podczas, w tym samym czasie, ułatwiając w nauce i promowaniu globalnej kompetencji i rozwoju osobistego.

Dziś Mente Argentyna jest liderem w organizacji studiów za granicą, hiszpański, Staży i programów wolontariatu w Argentynie.

Czy to studia na semestr, prowadzi główną stopień, staż w organizacji lub uczestnictwa Argentyny w zabawny krótki kurs, programy Mente Argentyna jest przeznaczone są dla studentów, którzy chcą przeżyć Argentyna z lokalnej perspektywy. Przeglądaj Argentyna, robić to, co lubisz najbardziej, i wyruszyć na tej niezapomnianą podróż z Mente Argentynie!

Dlaczego Mente Argentyna?

Mente Argentyna jest rozpoznawana jako wiodący i największej organizacji w Study Abroad, hiszpański, staży i programów wolontariatu w Argentynie. Jako wiodąca organizacja w Argentynie, Mente Argentyna opracowała różne sposoby wspierania studentów międzynarodowych, jak poruszać się po wielu wyzwaniom - naukowych, finansowych i kulturowych - z przyjazdem do Argentyny na studia, doświadczenie, uczyć się i rozwijać.

Z Mente Argentynie, jesteś wolny, aby skupić się na byciu studentem, poprawić swoje umiejętności językowe hiszpańskiego, zdobyć umiejętności globalnego, i cieszyć się dynamicznym świecie miasto. Nasi uczniowie nie tylko świadkami innej kultury, ale również aktywnie przeżyć i uczestniczyć w argentyńskiej sposób życia poprzez podejście oparte zanurzeniową.

Tutaj w Mente, kochamy Argentyna i dostarczanie międzynarodowych doświadczeń edukacyjnych dla studentów z całego świata. Ta pasja jest bezpośrednio tłumaczone na naszych programów i unikalnych usług, które dostarczamy. Ponieważ oferujemy programy wyłącznie w Argentynie, posiadamy dużo specjalistycznej wiedzy lokalnej jesteśmy entuzjastycznie nastawieni do dzielenia się z naszych uczestników.

Wybierając Mente Argentyna, masz prawdziwego lokalnego partnera pozytywnych i satysfakcjonujące doświadczenie w Buenos Aires w Argentynie.

Programy prowadzone przez:
  • Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Studia menedżerskie

Mente Argentina

Mistrz Mente Argentyny program w stosunkach międzynarodowych został zaprojektowany dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą, aby ich Mistrz w stosunkach międz ... [+]

Magister Stosunków Międzynarodowych

&nbsp

Mistrz Mente Argentyny program w stosunkach międzynarodowych został zaprojektowany dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą, aby ich Mistrz w stosunkach międzynarodowych, ale także dążyć nadzwyczajne doświadczenie edukacyjne w Buenos Aires, Argentyna. Nasze International Relations Program oferuje Państwu najwyższą jakość edukacji w jednym z najbardziej prestiżowych uniwersytetów w Ameryce Łacińskiej.

Program International Relations oferowane przez Mente wynosi 15 miesięcy, podczas których studenci długi czas będą miały okazję do kursów specjalistycznych koncentracji, zgodnie z ich zainteresowaniami. Po zakończeniu programu, IR, absolwent będzie posiadać solidne zrozumienie polityki międzynarodowej, gospodarki światowej i bezpieczeństwa międzynarodowego z naciskiem na Ameryce Łacińskiej.... [-]

Argentyna Buenos Aires
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
15 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku
Mente Argentina

Zaprogramować Mente Argentyna magistra dziennikarstwa jest przeznaczony dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą uzyskać magistra dziennikarstwa, ale również ... [+]

Magister Dziennikarstwa w Buenos Aires, Argentyna Zaprogramować Mente Argentyna magistra dziennikarstwa jest przeznaczony dla studentów z całego świata, którzy nie tylko chcą uzyskać magistra dziennikarstwa, ale również dla tych, którzy szukają nadzwyczajne doświadczenie edukacyjne w Buenos Aires, Argentyna.

Program Mente Argentyny Dziennikarstwo skupia się na pogłębianie zdolności uczniów do zgłaszania za pomocą pisemnych i mediów online. Uczniowie również badania w obszarach związanych z dziennikarstwem, na przykład, praca zespołowa, zarządzanie i wykorzystanie technologii w mediach.

Nasz program to 12 miesiące. W tym czasie uczniowie będą na zajęcia i uczestniczyć seminaria prowadzone przez lokalnie i międzynarodowo uznanych dziennikarzy, a także konferencji prasowych na temat polityki, kultury, gospodarki i sportu.Ponadto studenci będą zrobić staż w jednej z najważniejszych gazet w Argentynie, stworzyć kompleksową ofertę i wypełnić pracy dyplomowej. ... [-]

Argentyna Buenos Aires
Luty 2020
W pełnym wymiarze godzin
12 miesiące
Ośrodek kształcenia
Czytaj więcej po polsku