Effat University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Wizja, misja i cele wizji, aby być jednym z najlepszych uniwersytetów na świecie, co prowadzi do wzbogacenia wiedzy i praktyki zawodowej i kultury inspirować pionierów jutro Faisbhan ambasadorów niosących wizję Królowej EFFAT Al-Thunayan Al Saud, świeć Panie nad jej duszą. Wiadomość przygotować kompetencje przywódcze konkurencyjna w skali globalnej, w środowisku akademickim i innowator edukacyjne zachęcają do prowadzenia badań naukowych, pracy społecznej i kształcenia ustawicznego. Cele uczelni na lata 2012-2017 1. Dostęp na Uniwersytecie EFFAT Uniwersytecie być najlepsze Kobiety obywatelskich w Arabii Saudyjskiej. 2. Rozwój pozytywnego otoczenia regulacyjnego i utrzymać produktywnego środowiska pracy. 3. Uzyskania kredytów akademickich, krajowym i międzynarodowym, oraz utrzymuje, i zapewnić istnienie EFFAT Uniwersytetu najlepszych krajowych uczelni. 4. Utrzymanie status doskonałości akademickiej i poziomej i pionowej miło ekspansji w dostarczaniu programów akademickich. 5. Dostęp do możliwości liczby uczennic w 2017 r., i utrzymać koncentrację na wzbogacenie Astmrrarithen doskonałości w rozwoju umiejętności i wiedzy. 6. Nadal dostarczać najnowsze materiały edukacyjne i obiektów usługowych na terenie kampusu dla studentów i członków i administratorów wydziałowych. 7. Zakończenie budowy budynków w zatwierdzonym planie zagospodarowania dla obiektów kampusu i motywować do jak najlepszego wykorzystywania obiektów uniwersyteckich oraz budynków. 8. Wzmocnienie zdolności finansowej Uniwersytetu ciągłości i trwałości działań rozwojowych i zasobów finansowych do sporządzania planów głównego kampusu i stypendia i krzesła badawczych. 9. Zwiększyć możliwości rozwoju zawodowego dla organu administracyjnego. 10. Zwiększyć tempo prac badawczych i naukowych. 11. Oraz wspieranie rozwoju stosunków i kontaktów ze środowiskiem uniwersyteckim.

Ta szkoła oferuje programy z:
  • Język angielski

Zobacz programy magisterskie » Widzieć Studia licencjackie »

Programy

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Mistrzami w islamski zarządzania finansami (mifm)

Stacjonarne W pełnym wymiarze godzin 4 lat September 2019 Arabia Saudyjska Jeddah

[+]

MIFM to pierwszy stopień w islamskiej zarządzania finansami w KSA.

Koncentruje się on na zarządzanie finansami i odpowiada rzeczywistym potrzebom widoczny w branży.

Jest to wynikiem innowacyjnej współpracy pomiędzy Uniwersytetem EFFAT i theEcole Supérieure des Affaires (ESA), szkoły biznesu na Bliskim Wschodzie znanym szkoleniu oferuje w zasadach finansów islamskich (bankierów, 2007), i Rotterdam School of Management (RSM), szkoła biznesu w rankingu wśród 10 najlepszych przez Wall Street międzynarodowym rankingu i znane na jakość swoich programów zarządzania finansami.

EFFAT Uniwersytet współpracuje z Shariyah Biura Oceny (Serb), aby zabezpieczyć swoje usługi szariatu Recenzje dla jego programu magisterskiego w islamskiej Finansów. Serb jest zorientowany firma konsultingowa Rady oparte na Bliskim Wschodzie w obecności naukowych w ponad 7 krajów z regionu Azji i MENA. Serb recenzja i skrupulatnie badali więzy autentyczności źródeł wykorzystanych do sporządzenia programu i zatwierdzone uznawania programów w świetle standardów szariackie wydanych przez rachunkowości i audytu Organizacji islamskich instytucji finansowych (AAOIFI).... [-]


Filmy

Aspire To Achieve