Dar Al-Hekma University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

جامعة دار الحكمة znajduje się w samym sercu nadmorskiego miasta Jeddah, wiodącej instytucji szkolnictwa wyższego w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Od momentu powstania w 1999 r. Uniwersytet zapewnia wysokiej jakości programy, które spełniają wymagania szybkiego rozwoju i wzrostu, którego świadkiem jest nasz kraj i świat.

Nasza misja

Przygotowanie wiodącego stażysty.

Uniwersytet

Dar Al-Hikma jest uniwersytetem non-profit, który od momentu powstania w 1999 r. Jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego dla kobiet w Arabii Saudyjskiej.

جامعة دار الحكمة oferuje swoje programy na czterech wydziałach: Al Hikma College of Business and Law, Al Hikma College of Design and Architecture, Wydział Nauk o Zdrowiu, Behavioral and Education Sciences oraz Wydział Inżynierii, Komputera i Informatyki. Programy edukacyjne zostały opracowane we współpracy z międzynarodowymi uniwersytetami, a Dar Al-Hikma jest w pełni akredytowany i uznany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

DAH schools

Charakterystyka badania w جامعة دار الحكمة

Programy naukowe akredytowane lokalnie i międzynarodowo:

Programy studiów zostały opracowane we współpracy z najbardziej uznanymi międzynarodowymi uniwersytetami licencjonowanymi i uznanymi przez Ministerstwo Edukacji w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Zgodnie ze strategią Ministerstwa Edukacji programy te są dostosowane do potrzeb rynku pracy w Arabii Saudyjskiej

Usługi wsparcia akademickiego:

Usługi wsparcia akademickiego są oferowane studentom, którzy nie mogą sobie pozwolić na naukę, ponieważ cierpią na problemy z nauką.

Różne zajęcia dla studentów:

Możesz wybierać spośród szerokiej i zróżnicowanej gamy klubów studenckich i zajęć pozalekcyjnych, które wspierają i promują wszechstronny rozwój we wszystkich aspektach życia, w tym: samorozwój wiary, sprawy społeczne i zdrowie.

Wolontariat:

Oferujemy wiele możliwości wolontariatu w służbie społeczności w wolnym czasie na uniwersytecie. Uczelnia przeznaczyła na każdą godzinę studencką, aby służyła społeczności do ukończenia w okresie określonym do ukończenia studiów. Nasze projekty usług społecznościowych są zróżnicowane, aby zaspokoić potrzeby społeczności.

Możliwości kariery:

Stał się organizacją o tym zawodzie zwyczajów, które charakteryzują się جامعة دار الحكمة w جامعة دار الحكمة جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة , tak aby zabezpieczyć się pracę z możliwości Talebattna poprzez ich statusu bezpośrednim kontakcie z tych właścicieli Spośród prestiżowych w tym kraju , firmy muszą zatrudniać kadry z utalentowanych i wykwalifikowanych, a często właściciele firm absolwentów z Dar al - Hikma Maakhtar rolę dla innych, ponieważ جامعة دار الحكمة w جامعة دار الحكمة oferuje wiele programów dostosowanych do potrzeb rynku pracy, torujących drogę przyszłym absolwentom.

Lokalizacje

Jeddach

Address
Prince Majid Road
22246 Jeddach, Prowincja Mekka, Arabia Saudyjska