Dar Al-Hekma University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

جامعة دار الحكمة znajduje się w samym sercu nadmorskiego miasta Jeddah, wiodącej instytucji szkolnictwa wyższego w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Od momentu powstania w 1999 r. Uniwersytet zapewnia wysokiej jakości programy, które spełniają wymagania szybkiego rozwoju i wzrostu, którego świadkiem jest nasz kraj i świat.

Nasza misja

Przygotowanie wiodącego stażysty.

Uniwersytet

Dar Al-Hikma jest uniwersytetem non-profit, który od momentu powstania w 1999 r. Jest wiodącą instytucją szkolnictwa wyższego dla kobiet w Arabii Saudyjskiej.

جامعة دار الحكمة oferuje swoje programy na czterech wydziałach: Al Hikma College of Business and Law, Al Hikma College of Design and Architecture, Wydział Nauk o Zdrowiu, Behavioral and Education Sciences oraz Wydział Inżynierii, Komputera i Informatyki. Programy edukacyjne zostały opracowane we współpracy z międzynarodowymi uniwersytetami, a Dar Al-Hikma jest w pełni akredytowany i uznany przez Ministerstwo Szkolnictwa Wyższego w Królestwie Arabii Saudyjskiej.

DAH schools

Charakterystyka badania w جامعة دار الحكمة

Programy naukowe akredytowane lokalnie i międzynarodowo:

Programy studiów zostały opracowane we współpracy z najbardziej uznanymi międzynarodowymi uniwersytetami licencjonowanymi i uznanymi przez Ministerstwo Edukacji w Królestwie Arabii Saudyjskiej. Zgodnie ze strategią Ministerstwa Edukacji programy te są dostosowane do potrzeb rynku pracy w Arabii Saudyjskiej

Usługi wsparcia akademickiego:

Usługi wsparcia akademickiego są oferowane studentom, którzy nie mogą sobie pozwolić na naukę, ponieważ cierpią na problemy z nauką.

Różne zajęcia dla studentów:

Możesz wybierać spośród szerokiej i zróżnicowanej gamy klubów studenckich i zajęć pozalekcyjnych, które wspierają i promują wszechstronny rozwój we wszystkich aspektach życia, w tym: samorozwój wiary, sprawy społeczne i zdrowie.

Wolontariat:

Oferujemy wiele możliwości wolontariatu w służbie społeczności w wolnym czasie na uniwersytecie. Uczelnia przeznaczyła na każdą godzinę studencką, aby służyła społeczności do ukończenia w okresie określonym do ukończenia studiów. Nasze projekty usług społecznościowych są zróżnicowane, aby zaspokoić potrzeby społeczności.

Możliwości kariery:

Stał się organizacją o tym zawodzie zwyczajów, które charakteryzują się جامعة دار الحكمة w جامعة دار الحكمة جامعة دار الحكمة - جامعة دار الحكمة , tak aby zabezpieczyć się pracę z możliwości Talebattna poprzez ich statusu bezpośrednim kontakcie z tych właścicieli Spośród prestiżowych w tym kraju , firmy muszą zatrudniać kadry z utalentowanych i wykwalifikowanych, a często właściciele firm absolwentów z Dar al - Hikma Maakhtar rolę dla innych, ponieważ جامعة دار الحكمة w جامعة دار الحكمة oferuje wiele programów dostosowanych do potrzeb rynku pracy, torujących drogę przyszłym absolwentom.

Lokalizacje

Jeddach

Address
Prince Majid Road
22246 Jeddach, Prowincja Mekka, Arabia Saudyjska

Stypendium Keystone

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci nasze stypendium