Read the Official Description

KIM JESTEŚMY?

Przedsiębiorstwo Edukacja usługi dostarczanie wysokiej jakości usług edukacyjnych od uznanych i akredytowanych globalnych szkół wyższych i uniwersytetów.

NASZA WIZJA

Aby być pierwszym wyborem w świadczeniu wysokiej jakości usług edukacyjnych.

NASZA MISJA

Aby zapewnić najwyższą jakość usług edukacyjnych.

NASZE CELE

Zapewniamy wysoką edukacji dla naszego społeczeństwa.
Przenieść globalne doświadczenie do lokalnego środowiska.
Opracowanie zasobów ludzkich w dziedzinie gospodarczej.

O NCC Edukacji

NCC Edukacja jest wiodącym dostawcą międzynarodowych i przyznawania ciała wysokiej jakości brytyjskich kwalifikacji w szkolnictwie wyższym. Zapewniamy elastyczne i niedrogie kwalifikacje w biznesie i IT do ponad 200 szkół, uczelni i uniwersytetów na całym świecie. Działamy w 45 krajach zwiększanie życie tysięcy studentów rocznie. Wśród pierwszych organów do przyznawania kwalifikacji IT, począwszy od 1966 roku jako inicjatywa rządu, NCC Edukacja zyskał światową renomę doskonałości edukacyjnej. Dzisiaj NCC Education oferuje portfel uznanym międzynarodowym biznesie, i fundamentowych kwalifikacjami. Nasze elastyczne programy zostały zaprojektowane z myślą o Tobie, co oznacza, że ​​bez względu na swoją lokalizację, brytyjski kwalifikacje są łatwo dostępne. NCC Edukacja uważa, że ​​szkolnictwo wyższe muszą być dostosowane do Twoich potrzeb i zapotrzebowania przemysłu. Szczycimy się na zwiększenie poświadczeń do zatrudnienia i oferują wybór tras promocja i narzędzia potrzebne do osiągnięcia sukcesu. Niezależnie od tego czy studiujesz, aby poprawić swoje perspektywy zawodowe, chcieliby podjąć studia licencjackie na uniwersytecie lub magistra, można mieć pewność, że nie jest NCC Edukacja kwalifikacje do własnych potrzeb. Mamy wzbogacony życie ponad milion studentów na całym świecie. Zrobić następny krok do osiągnięcia wysokiej jakości, niedrogie brytyjskie kwalifikacje.

Wyznacza standardy w jakości edukacji

NCC Edukacja globalna jest konsekwentny w procesach przyjętych akredytować i monitorować jego akredytowanych ośrodkach partnerskich. Standardy na całym świecie są jednolite, z arkuszy egzaminacyjnych, oznakowanie, umiar i wydawania certyfikatów jest sterowany z Wielkiej Brytanii przez Rady Naukowej. Wszystkich studentów, niezależnie od ich lokalizacji, będzie miała ten sam standard pracy egzaminacyjnej oznaczonego i moderowane w równym standardem na całym świecie, więc wszyscy studenci są jednakowo oceniany i certyfikowany. Wszystkie Edukacja Akredytowane Centra partnerskie NCC, niezależnie od kwalifikacji są oferowane, przechodzą ten sam proces akredytacji. Globalny konsekwencja w jakość produktów i usług, które Akredytowane Centra partnerskie i uczniowie mogą być pewni, jest jednym z powodów, dla NCC Edukacja utrzymała pozycję lidera w edukacji międzynarodowej.

Uznanie zewnętrzne i Akredytacji

Regulowana przez Urząd Regulacji Egzaminów i Kwalifikacji (Ofqual) Uznany przez Departament Biznesu, Innowacji i Umiejętności (BIS) w wymienionych ciała Nagrody IT NCC Education są obsługiwane przez e-Skill brytyjskiej rady umiejętności sektora i jego nagród przez Radę Biznesu brytyjskiego Administracji (CFA)
NCC Education Partner akredytacją Centrum może być kontrolowane przez UK Agencja Zapewniania Jakości w Szkolnictwie Wyższym (QAA) jako część przeglądu uniwersyteckiej współpracy świadczenia

Pozycja w branży

NCC Edukacja zobowiązała się do zwiększenia możliwości kariery dla studentów po ukończeniu studiów przez ustanowienie silne powiązania z cenionych pracodawców i zwiększenie rozpoznawalności jej kwalifikacji w całej branży. Poprzednie absolwenci NCC Edukacja postępują w nagradzanie pracy z renomowanych międzynarodowych firm.

Programs taught in:
Język angielski
Location address
Saudi Busines Center, P.O Box 51381
Madina Road, 10th Floor, Office #1007

Jeddah, Makkah Province, 21543 SA
Social Media