Alfaisal University

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

O Alfaisal Uniwersytecie

Alfaisal Uniwersytet został założony przez renomowanych King Faisal Fundacji w 2002 roku jako jedna z pierwszych prywatnych non-profit, badawcze i dydaktyczne uczelni w Królestwie zobowiązała się do osiągnięcia międzynarodowych standardów doskonałości. Posiada wsparcie krajowych i międzynarodowych współzałożycieli i członków Rady, że wybitnych nieustannie obsługiwanych uniwersytet w swojej misji pozostaje instytucja zobowiązana uczeń -centered do badań.

Alfaisal Uniwersytet składa się z czterech wydziałów, rozciąga się od biznesu, inżynierii, medycyny, nauki i Studiów General oferuje światowej klasy rynkowe programy studiów licencjackich i magisterskich na najlepszych studentów płci męskiej i żeńskiej w Królestwie i regionu. Położony w samym sercu Rijad, centrum dla handlu, przemysłu i badań naukowych, Alfaisal oferuje swoim studentom możliwość w pełni rozwinąć swój potencjał, ze znakomitymi udogodnieniami, inspirujących badań naukowców i nauczania kierowanego, które pozwolą naszym uczniom opuścić nas, wysoko wykwalifikowanych, dobrze Osoby -developed stanie zrobić przejście do pracy łatwo.

Wizja

Alfaisal University jest prywatną instytucją non-profit, która aspiruje do uniwersytetu badania światowej klasy zobowiązani do tworzenia, upowszechniania i stosowania wiedzy w dziedzinie biznesu, inżynierii, nauk przyrodniczych i medycznych oraz do rozwoju opartego na wiedzy gospodarki.

Misja

Alfaisal Uniwersytet jest uczelnią studenta i która tworzy i upowszechnia wiedzę przez światowej klasy programów edukacyjnych licencjackich i magisterskich, badania i usługi, z których korzystają Królestwa Arabii Saudyjskiej, w regionie i na świecie, oraz stymulować rozwój gospodarki opartej na wiedzy.

Akademicy

Alfaisal University oferuje szeroki wybór programów i absolwentów w czterech uczelniach (Biznes, Inżynieria, medycyny i nauki).

Programy zostały zaprojektowane we współpracy z międzynarodowymi partnerami akademickimi wybitnych w celu zaspokojenia lokalnych i międzynarodowych wymagań rynku oraz umożliwienia studentom być przygotowany do pracy.

Położony w samym sercu Rijad, centrum dla handlu, przemysłu i badań naukowych, Alfaisal oferuje swoim studentom możliwość w pełni rozwinąć swój potencjał, ze znakomitymi udogodnieniami, inspirujących badań naukowców i nauczania kierowanego, które pozwolą naszym uczniom opuścić nas, wysoko wykwalifikowanych, dobrze Osoby -developed stanie zrobić przejście do pracy łatwo.

Lokalizacje

Rijad

Alfaisal University

Address
Alfaisal University
11533 Rijad, Prowincja Rijad, Arabia Saudyjska
Telefon
+966 11 215 7777