Riga Business School

Wstęp

Przeczytaj oficjalny opis

Założona w 1991 roku we współpracy ze State University of New York w Buffalo, USA, oraz University of Ottawa, Kanada, Riga Business School (RBS) jest międzynarodowo uznanym instytucja Zarządzanie-edukacji w ramach Riga Technical University (RTU) i ma więcej niż 20 lat doświadczenia w edukacji biznesowej.

Ryga Szkoła Biznesu Jest to jedyna szkoła w krajach bałtyckich oferuje studia w stylu północno-amerykańskich, zarówno w standardach nauczania i struktury, zawierające intensywne studia przypadków, praca w grupach i aktywnego zaangażowania w klasie.

Wydział Profesorowie w Rydze Business School są naukowcy, konsultanci i liderów w każdym aspekcie działalności. Wydział od pięciu kontynentach wyzwań i zachęca studentów z programu nauczania, który oferuje wiedzę, kompetencje, niezależność i pasję do nauczania. Wydział obejmuje zarówno profesorów międzynarodowych i lokalnych, z różnych środowisk, z dużym doświadczeniem w biznesie.

studentów Uczniowie Szkoły Biznesu w Rydze są starannie dobrany przez dyrektorów programowych, więc studenci RBS nie jesteś jednym z tłumu. Każdy tutaj ma silną osobowość i wykładowców i pracowników szkoły, co w ich mocy, aby rozwijać te uczniów na liderów. RBS ma silne, indywidualne podejście do swoich uczniów, więc nigdy nie ma więcej niż 50 uczniów w jednej klasie. I około 10% wszystkich studentów są najjaśniejsze umysły z całego świata: Azerbejdżan, Brazylia, Niemcy, Indie, Kazachstan, Łotwa, Norwegia, Rosja, Białoruś i USA.

Campus

Ryga Business School znajduje się w samym sercu Rygi - mieście, które zawsze było ośrodkiem działalności. Sam zobacz!

Szkoła znajduje się blisko do wszystkiego, w tętniącym życiem centrum miasta zawsze pełne życia, stara część miasta z pięknych secesyjnych budynków, wiele sklepów, barów, restauracji, teatrów, sal koncertowych i wszystko co student potrzebuje, aby cieszyć się jego lub jej badania.

Akredytacje i nagrody

PRME inicjatywa. RBS jest członkiem PRME (Zasad Odpowiedzialnego Management Education). Inicjatywa PRME zachęca i ułatwia przepływ szkół biznesu w kierunku podejścia, które spełniają nowe potrzeby i oczekiwania świata biznesu i wymaganiom nowego pokolenia uczniów w odniesieniu do zrównoważonego rozwoju i dobrego obywatelstwa korporacyjnego.

CEEMAN wyróżnienie. RBS jest pierwszą instytucją państwową, szkolnictwa wyższego na Łotwie, aby otrzymać CEEMAN (Stowarzyszenie Europy Środkowej i Wschodniej Management Development) Udzielenie IQA akredytacji. Mamy dążyć i uzyskał akredytację, bo to odzwierciedla nasze zobowiązania do wzrostu, rozwoju i rygorystyczne jakości.

Akredytacja instytucjonalna. Republika Łotewska Ministerstwo Edukacji i Nauki przyznało Politechniki Riga i nieograniczony akredytację. Akredytacja nie ma datę ważności, co odzwierciedla zaufanie Ministerstwa. Akredytacja potwierdza Politechnikę w Rydze jako instytucji, które mogą zapewnić stan edukacji i wielokrotnie wyższe uznawane stopni na Łotwie.

Akredytacja programu. Programy RBS ma najwyższą możliwą akredytację przyznawaną na Łotwie. Nasz sześć lat okres akredytacji rozpoczął się w 2013 r. Akredytacja potwierdza, że ​​nasze programy zarządzania przestrzegania najwyższych standardów akademickich.

Eduniversal rankingu. RBS został ogłoszony najlepszym edukacji biznesowej na Łotwie przez Eduniversal rankingu. W 3 Palms of Excellence jest przyznawana nagroda dla szkół, które są doskonałe szkoły biznesu z międzynarodowym zwiększenie wpływu.

Ta szkoła oferuje programy w:

Angielski

Szkoła oferuje również:

Executive MBA (1) Profesjonalne MBA (1) BBA (1)

Lokalizacje

Ryga

Riga Business School

Address
11 Skolas ST, Riga, LV - 1010, Latvia


LV-1010 Ryga, Łotwa
Telefon
+371 67 08 98 00