Read the Official Description

Szkoła

Domus Academy jest żywym laboratorium. Inkubator talentów i trampoliną do interdyscyplinarnych przygód. Miejsce, w którym uruchamiane są gwiezdne kariery.

Domus Academy, pomagamy uczniom stać się protagonistami w wysoce konkurencyjnym świecie mody i projektowania. Oferowanie kursów jednego roku magisterskich w różnorodnych specjalizacjach projektowych, ośrodki szkolne wokół "nauka poprzez zaprojektowanie" metodologii, w których studenci rozwiązują problemy projektowe prawdziwego życia z pomocą członków światowej klasy wykładowców, którzy są liderami opinii w swoich pola. Studenci mają również możliwość do stażysta z niektórych z najbardziej ekscytujących marek mody, projektowania produktu, projektowania samochodów, projektowanie interakcji, dóbr luksusowych i więcej. Praca bezpośrednio z firmami, dowiesz się, jak rozwiązać najbardziej współczesne wyzwania projektowe w świeżych i oryginalnych sposobów.

Domus Academy to szkoła, gdzie uczniowie wykonać połączenia, które przyspieszają karierę, zdobyć inspirację z projektów współpracy i rozwijać swoje umiejętności i talenty w samodzielnej drodze. Czy studenci chcą pracować w tradycyjnym pracy lub znaleźć własne studio projektowe, Domus Academy przygotowuje ich do roli przywódców w ramach wszystkich aspektów z modą i wzornictwem.

Nauka poprzez projektowanie

Wierzymy, że pracuje nad projektami w świecie rzeczywistym jest najlepszy sposób na naukę. Dlatego 90 procent naszego programu nauczania jest "uczenie się poprzez projektowanie." Będziesz pracować na praktycznych zadaniach projektowych, które replikują dzisiejszych zawodowych praktyk projektowych w środowisku wspomagającym nauki i eksperymentów.

Wydział excellence

Domus Academy, będziesz pracować ramię w ramię z wybitnymi międzynarodowych projektantów i liderów, którzy wprowadzają puls świata projektowania do klasy i nadają się swoją wiedzą na temat najnowszych trendów i rozwiązań projektowych.

multidyscyplinarne podejście

Wiele z najbardziej innowacyjnych rozwiązań projektowych są tworzone dzięki współpracy różnych narzędzi projektowych, kompetencji i perspektyw. Uczniowie w całym punktów dyscypliny zakładowych zdanie na temat projektu i nauczyć się łączyć te pomysły w swoich świeżych wyrażeń.

Wielokulturowość

Obecnie ponad 50 narodowości reprezentowane są na terenie kampusu Domus Academy. Wierzymy, że wielokulturowy punkt widzenia każe dynamiczną wymianę pomysłów i informuje doskonałości projektu: Otwarty umysł widzi różnorodność opcji i wybiera koncepcji z uniwersalnym rezonansu.

historia

założyciele

Alessandro Mendini, Andrea Branzi, Alessandro Guerriero Valerio Castelli i Maria Grazia Mazzocchi są założyciele Domus Academy w początku lat osiemdziesiątych, Milan pojawiły się epicentrum włoskiego designu. Jednak nikt w mieście było nauczanie projektowania w sposób sformalizowany. Najczęściej krytycy sztuki i projektantów uznane niezwykłą okazję, aby wypełnić tę lukę i mentorem nowej generacji projektantów. W 1982 roku założyli pierwszy Domus Academy, szkoły podyplomowe projektowania Włoch.

Założyciele wizję szkoły, gdzie studenci i wykładowcy z całego świata, by spotkać się i wymiany poglądów. Szkoła, która przyniesie przedstawicieli firm do prowadzenia projektów w świecie rzeczywistym skupiając się na najważniejszych aspektach współczesnego designu.

W pierwszych latach, takich jak czołowi projektanci Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Denis Santachiara i Philippe Starck brali udział jako wykładowcy i liderów warsztatowych. Domus Academy szybko rozwinął silną pozycję na arenie międzynarodowej za "uczenia się przez projektowanie" metodologii i jej humanistycznego podejścia, które uważa, proces ważniejsze od wyników i stawia człowieka jako główny aspekt każdego projektu.

W 2009 roku, Domus Academy dołączył laureatem międzynarodowych uczelniach, międzynarodowej sieci, która obejmuje ponad 80 akredytowanych kampusie i internetowych uniwersytetów w 29 krajach w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Afryce Północnej, Azji i na Bliskim Wschodzie.

Dzisiaj, Domus Academy nadal wymaga najlepszych nazwisk w świecie projektowania jak mentorów i profesorów wizytujących. Studenci mogą swobodnie wyrażać swoje osobowości w kontekście, który promuje zarówno staranności i błędów, jak pierwsze kroki w kierunku sukcesu projektu. Szkoła pozostał wierny do jednego z jego podstawowych zasad założycieli:, że zamiast po prostu proponuje nowe rozwiązania, projekt musi także ujawnić nowe problemy.

10 powodów, aby dołączyć do nas

1 Zarabiaj uznaną na całym świecie stopnia

Kiedy absolwent Akademia Domus, otrzymasz dyplom, który jest rozpoznawany w Europie i na całym świecie - Akademicki magistra, akredytowany przez włoskie Ministerstwo Edukacji, Uniwersytetów i Badań (MIUR). Musisz zarobić drugie cenne kwalifikacje: dyplom magistra Domus Academy.

2 Badanie w wysoko w rankingu uczelni

W ich 2012, 2013 i 2014 Masterclass przewodników, Rama Wydawcy nazwie Akademia Domus wśród najlepszych na świecie szkół 30 absolwentów do projektowania, architektury i mody. Co roku od 2012 roku, ma na liście magazynu Domus Domus Academy jako jeden z 100 najlepszych europejskich szkół architektury i projektowania. W roku 2006, 2008 i 2009 roku, BusinessWeek nazwie Akademia Domus wśród najlepszych szkół projektowych na świecie.

3 Ucz się od ekspertów z branży

Nasz wydział oferuje jedne z najbardziej intrygujących liderów międzynarodowej mody i designu: projektant i architekt Patricia Urquiola, Gaia Trussardi (dyrektor kreatywny Trussardi), Massimo Banzi (Arduino), Ennio Capasa (Costume National), projektant przemysłowy Ross Lovegrove, Jan Christoph Zoels (Experientia), Sara Maino (Vogue), Antonio Mancinelli (Marie Claire), a Martino Scabbia Guerrini (VF Corporation).

4 Zdobycie praktycznego doświadczenia z rzeczywistych projektów

W pełni 90 procent programu nauczania Domus Academy jest dostarczane poprzez intensywne praktycznych projektów. Będziesz pracować do rozwiązywania rzeczywistych problemów projektowych dla firm włoskich i międzynarodowych - najlepszy sposób zdobycia praktycznego doświadczenia w danej dziedzinie i przyspieszyć swoją karierę. Nasi uczniowie pracowali nad projektami z Maserati, Motorola, Swarovski, Versace, Bayer, P & G, Adidas, Fiat, Tommy Hilfiger, BMW Design, De Beers, Trussardi, i więcej.

5 Poznaj najważniejsze nazwiska na arenie światowej

Studenci mają okazję spotkać się i uczyć się od członków Akademii metafizycznej Domus Klubu, składający się z 14 najważniejszych innowatorów na międzynarodowym projekcie, sztuki i sceny architektonicznej. Jak salon na wysokim szczeblu, metafizycznej Klub prowadzi praktycznych działań i przyszłego kierunku szkoły.

6 Stażysta z wiodącej firmy projektowej

Kluczowym elementem wszystkich programów Akademia pana Domus jest twój staż w studiu projektowym lub firmie, gdzie można uzyskać widok od środka przemysłu i uczynić cenne połączenia. Studenci spoza UE są również uprawnieni do udziału w stażach; mogą one przedłużyć wizę do pracy we Włoszech na okres do jednego roku po zakończeniu ich stopnia.

7 Stworzyć globalne spojrzenie na projektowanie

97 procent naszych uczniów są międzynarodowe, reprezentujących ponad 47 różnych narodowości. Domus Academy, będziemy współpracować i dzielić się pomysłami z kolegami z całego świata. A dowiesz się, aby zobaczyć projekt z globalnej perspektywy poinformowany przez wielokulturowe podejście do swojej łodzi.

8 Podążaj śladami udanych absolwentów

Znani absolwenci Akademia Domus to Vogue redaktor w dużych Anna della Russo, meble projektant Philippe Bestenheider, światowej sławy projektant wnętrz i produktów Christophe Pillet, i wielu innych absolwentów, którzy korzystali Domus Academy jako trampolinę do błyskotliwej kariery. Nasze ponad 3000 absolwentów pracuje w wiodących międzynarodowych firm projektowych, takich jak Nokia, Whirlpool, Frog Design, LG Electronics, Gucci, Microsoft, Unilever, Samsung, Giorgio Armani, Max Mara, Ford Motor Company i IDEO - by wymienić tylko kilka.

9 Praca w naszych state-of-the-art udogodnienia

Nasze laboratoria projektowe zapewnić narzędzia potrzebne do stworzenia wielkiego dzieła: sprzęt do grafiki komputerowej, montażu wideo, 2D i modelowanie 3D, projektowanie dźwięku, grafiki, malarstwo, lekkiej konstrukcji, krawiectwo, i modelarstwa.

10 Studia w Mediolanie, światowej stolicy projektowania

Co może być bardziej stymulujące do kreatywności i kariery niż studia w Mediolanie, światowej stolicy projektu? Ulice Mediolanu pulsować energią mody i innowacji. Będziesz być zanurzone w branży, z szansą na udział w międzynarodowych konkursów i imprez. Domus Academy jest akademicki, kulturalny i profesjonalny ośrodek, w którym Milan spotyka się świat.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Domus Academy

W Master in Interaction programu projektu zdobędziesz wiedzę teoretyczną i umiejętności zawodowe niezbędne do zdefiniowania i rozwiązania problemów i projektowania intera ... [+]

Mistrz w projektowaniu interakcji - Dotykanie innowacji

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

W Mistrza w Brand projektowania wizualnego, zdobędziesz umiejętności do zidentyfikowania aktywa podstawowe firmy. Pielęgnować głębokie zrozumienie produktu i najlepszy sp ... [+]

Mistrz w projektowaniu wizualnych marek - Przeprojektuj marki

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

W Miejskiej Master w programie Vision & projektowania architektonicznego, dowiesz się, strategii przekształcenia miasto, z rozwojem prywatnych do przestrzeni publiczn ... [+]

Mistrz w projektowaniu i projektowaniu URBAN ARCHITEKTONICZNYM - Ponowne tworzenie wizualizacji miast

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Mistrz w programie Product Design łączy badania teorii z procesem bezpośredniego doświadczenia. Oprócz doskonalenia umiejętności "rozwiązywania problemów", które każdy pr ... [+]

Mistrz w projektowaniu produktów - tworzenie pomysłów

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Mistrz w programie Service Design ma na celu wspieranie opowiadania i prototypowania umiejętności, podejście do rozwiązywania problemów biznesowych i projektowych, aby po ... [+]

Mistrz w projektowaniu usług - tworzenie pomysłów

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Jeśli wyobrazić sobie pracę w świecie luksusu, drobnych, charakterystycznych produktów i doświadczeń-Master in Luxury Brand Management może być twój program. Jest to prog ... [+]

Mistrz w zakresie luksusowego zarządzania marką - luksus to stan ducha

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Master in Management Program Fashion to interdyscyplinarne dla dynamicznych osób, które chcą poprawić zarówno swoje umiejętności twórczych i kierowniczych w świecie mody. ... [+]

Mistrz w zarządzaniu modą - przewidywanie przyszłości

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Mistrz w programie Business Design tworzy nowe połączenia między światem biznesu i designu. Będziesz pracować nad projektami dotyczącymi branży projektowania i konstrukcj ... [+]

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Mistrz w programie Fashion Design przynosi uczniom bezpośredni kontakt z projektowania mody we Włoszech i za granicą. Będziesz miał rzadką i wspaniałą okazją do rozwijani ... [+]

Mistrz w projektowaniu mody - projektowanie snów

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Master in Information Design ma wielodyscyplinarne podejście skupiające wizualną, analizy danych i twórczego kodowania. Studenci będą rozwijać Skillset i myślenia, aby zr ... [+]

Opanuj w DESIGNU INFORMACYJNYM - Pielęgnowanie dostępnych, złożonych informacji

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu Kariera ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Master in Interior & Living Projektowanie zachęca uczniów do rozważenia szeroki zakres praktyk projektowych, jak uczą się kształtować przestrzeń wnętrza. Inspiruje do ... [+]

Mistrz w projektowaniu wnętrz i życia - Projektowanie przestrzeni na całe życie

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku
Domus Academy

Master in Fashion Styling & programu Visual Merchandisingu bada rolę stylistka-kto wybiera ubrania dla redakcyjne mody, reklamach, teledyskach itp-obok roli merchandi ... [+]

Mistrz w Fashion Stylizacji i Visual Merchandisingu - styl kuratorski

"Nauka przez projektowanie" to sposób, w jaki Akademia Domus przyspieszy twoją karierę. Nie tylko jest to miejsce, w którym projektanci jutra mogą tworzyć cuda i niespodzianki, jest to również miejsce, w którym uczniowie mogą odkrywać nowe rzeczywistości i wymyślać profesjonalne trajektorie dostosowane do przyszłych wymagań rynku.

DLACZEGO Domus Academy Poznaj Mediolan, Światową Stolicę Mody i Wzornictwa. Zaprojektuj swojego Mistrza w wysoko ocenionej Akademii oferującej uznany na całym świecie stopień. Podnieś swoją wiedzę i know-how dzięki prawdziwym projektom. Zbuduj własną wielokulturową i globalną sieć. Zwiększ swoją karierę dzięki naszemu wyjątkowemu doświadczeniu zawodowemu. ... [-]
Włochy Milan
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Włochy
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Milan
    )

)
1
September 2019
Full-time
12 miesięcy
Stacjonarne

Czytaj więcej po polsku

Introduction to Domus Academy

Location address
Domus Academy
Via C. Darwin 20

Milan, Lombardy, 20143 IT