Read the Official Description

Studiuj w OAMK

Ponad 9000 studentów, w tym ponad 300 międzynarodowych studentów, zapewnia, że Oulu University of Applied Sciences (OAMK) jest ważnym i innowacyjnym miejscem do nauki.

Studia w OAMK są OAMK na życiu zawodowym i łączą studia teoretyczne z umiejętnościami zawodowymi. Szkolimy wysoko cenionych specjalistów, aby sprostać potrzebom życia zawodowego zarówno w Finlandii, jak i na całym świecie.

Mamy w sumie 28 programów studiów licencjackich, z których trzy prowadzone są w języku angielskim. Programy studiów dają ci umiejętności i wiedzę, których potrzebujesz, aby pracować jako profesjonalny ekspert, śledzić i promować najnowsze trendy rozwojowe w twojej dziedzinie wiedzy i tworzyć dla uczenia się przez całe życie.

Miasto Oulu jest pełne możliwości

University of Applied Sciences ( OAMK ) jest jedną z najbardziej atrakcyjnych uczelni fińskich w dziedzinie nauk stosowanych. Położona na północ od Helsinek, region Oulu jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów w kraju. Wystarczy godzinny lot z Helsinek i połączenie kolejowe, które zabierze Cię bezpośrednio do centrum miasta, upewnij się, że miasto Oulu ma łatwy dostęp z południowej Finlandii. Z 200 000 mieszkańców region jest ważnym ośrodkiem innowacyjnych gałęzi przemysłu high tech, akademii, nauki, usług i kultury.

Oulu ma doskonałe zaplecze do nauki i nauczania z szeroką gamą zajęć w czasie wolnym i piękną przyrodą. Region Oulu jest tętniącym życiem i interesującym miejscem dla studentów, wykładowców i ekspertów, zarówno z Finlandii, jak i z zagranicy. Tylko kilka godzin od egzotycznej Laponii i możliwości uprawiania turystyki pieszej sprawiają, że Oulu jest doskonałym miejscem dla miłośników przyrody. Codzienne połączenia autobusowe z jednym z największych ośrodków narciarskich w Finlandii, Ruka, w sezonie zimowym sprawiają, że każdy może cieszyć się ośnieżonymi stokami i trasami narciarskimi.

Zabawne fakty o Oulu

 • Fiński system edukacji został zaliczony do najlepszych na świecie systemów edukacyjnych.
 • Kilku fińskich prezydentów rozpoczęło edukacyjną ścieżkę w Oulu, w tym laureat Pokojowej Nagrody Nobla, Martti Ahtisaari. OAMK dumą kontynuuje to dziedzictwo wysokiej jakości edukacji.
 • Oulu ma szeroką wiedzę z zakresu ICT. Miasto zostało wybrane przez siedem lat z rzędu spośród siedmiu najbardziej inteligentnych społeczności w Wirginii.

Programs taught in:
Język angielski

Ta szkoła oferuje również:

Magisterskie

Oulu University of Applied Sciences (OAMK)

Program studiów magisterskich w zakresie edukacji Przedsiębiorczość jest oferowana przez Oulu University of Applied Sciences w Finlandii. Program łączy dziedziny edukacji ... [+]

Program studiów magisterskich w zakresie przedsiębiorczości edukacyjnej

Program studiów magisterskich w edukacji Przedsiębiorczość łączy dziedziny edukacji, przedsiębiorczości, projektowania i innowacji. To wyostrza

praktyczne podejście do wspierania nowych innowacji w edukacji, takich jak tworzenie nowych technologii edukacyjnych lub inicjatywy mające wpływ na społeczeństwo oraz wiodące innowacje w organizacjach edukacyjnych i firmach.

Program wspiera Cię jako profesjonalistę, aby uzyskać dostęp do możliwości i sieci w globalnej społeczności innowacyjności edukacyjnej (pedagogicznej i biznesowej).

Kohorta jest interdyscyplinarna i międzynarodowa z programem ukończonym we współpracy i... [-]

Finlandia Oulu
Array
(
  [0] => Array
    (
      [type] => country
      [title] => Finlandia
    )

  [1] => Array
    (
      [type] => region
      [title] => Oulu
    )

)
1
Full-time
Łączone online i stacjonarne

Czytaj więcej po polsku

Welcome to Oulu University of Applied Sciences

OAMK
Address
Kotkantie 1 90250 Oulu
90250 Oulu, Finlandia
Website
Telefon
+358 20 611 0200