Stypendia

Stypendia to nagrody finansowe oferowane studentom przez uczelnie lub inne organizacje naukowe w celu zapewnienia im wsparcia finansowego podczas nauki. Stypendia są przyznawane z uwzględnieniem potrzeb finansowych, umiejętności akademickich, dobra publicznego, zdolności sportowych lub artystycznych bądź kombinacji tych czynników.

College Scholarships USA

Dzięki stypendium sportowemu, College Scholarships USA (CSUSA) zapewnia utalentowanym studentom uprawiającym sport możliwość nauki na amerykańskim uniwersytecie i współzawodnictwa w lidze uniwersyteckiej. Od 2007 roku pracownicy CSUSA pomogli ponad 2300 studentom z całego świata w realizacji ich ambicji w zakresie współzawodnictwa sportowego w różnych dyscyplinach oraz zdobyciu wyższego wykształcenia. Wypełnij krótki formularz oceny w witrynie internetowej tej organizacji, aby sprawdzić swoje szanse na zdobycie stypendium.

Stypendia Keystone dla studentów

Keystone Academic Solutions udostępnia studentom z całego świata stypendia licencjackie. Stypendia te są oferowane osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i wykazują chęć wykorzystania zdobytej wiedzy do przemieniania świata. Zarejestruj się tutaj, a my powiadomimy Cię o możliwości wzięcia udziału w kolejnym stypendium!

Stypendia Keystone dla absolwentów

Keystone Academic Solutions udostępnia studentom z całego świata stypendia magisterskie. Stypendia te są oferowane osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i wykazują chęć wykorzystania zdobytej wiedzy do przemieniania świata. Zarejestruj się tutaj, a my powiadomimy Cię o możliwości wzięcia udziału w kolejnym stypendium!