Stypendium Keystone

Termin nadsyłania zgłoszeń: 31 maja 2021 r.

Spełnij swoje marzenia dzięki stypendium Keystone!

Czym jest stypendium Keystone?

Keystone Academic Solutions oferuje cztery stypendia licencjackie i dwa stypendia magisterskie. Stypendia te zostaną zaoferowane sześciu osobom, które zdobyły gruntowne wykształcenie i chcą wykorzystać zdobytą wiedzę do przemieniania świata.

  • Czterech uczestników studiów licencjackich otrzyma stypendia Keystone o wartości 2000 USD każde.
  • Dla dwóch uczestników studiów magisterskich przewidzieliśmy natomiast stypendia Keystone o wartości 10 000 USD i 4000 USD.

Kto może ubiegać się o stypendium?

Przyszli studenci, którzy ukończyli 18 lat w momencie rozpoczęcia programu i planują studiować w pełnym wymiarze godzin na studiach licencjackich lub magisterskich. Odwiedź nasze witryny już dziś, aby znaleźć program studiów idealny dla siebie i wygrać jedno z sześciu stypendiów Keystone!

Jak ubiegać się o stypendium Keystone?

  • Wypełnij poniższy formularz rejestracji,
  • Prześlij swoje dane do co najmniej jednej z rekomendowanych uczelni.
  • Zaloguj się do StudentHub i złóż wniosek o stypendium Keystone przed 31 maja 2021 r.
  • Prześlij nam list akceptacyjny z jednej z uczelni, z którymi skontaktowałeś/aś się za pośrednictwem naszych witryn internetowych.
  • Odbierz jedno z sześciu stypendiów, które pomoże Ci sfinansować studia!

Informacje o Keystone Academic Solutions

Każdego miesiąca Keystone Academic Solutions pomaga ponad sześciu milionom studentów znaleźć odpowiednie programy studiów. Oferujemy możliwość nauki na jednej z setek uczelni na całym świecie — wszystkie znajdziesz w jednym miejscu, w dowolnym czasie, gdziekolwiek jesteś. Gromadzimy ważne informacje i wiadomości na temat szkolnictwa wyższego oraz udostępniamy studentom platformę oraz narzędzia umożliwiające kontaktowanie się bezpośrednio ze specjalistami ds. rekrutacji z uczelni z całego świata. W ten sposób umożliwiamy ludziom na całym świecie wybranie kierunku kształcenia się odpowiadającego ich celom osobistym i zawodowym!

Odwiedź nasze witryny już dziś, aby znaleźć program studiów odpowiedni dla siebie