Keystone logo

50 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zrównoważony rozwój Zrównoważona ekonomia Zrównoważony rozwój 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Zrównoważony rozwój
  • Zrównoważona ekonomia
  • Zrównoważony rozwój
Kierunki studiów
  • Zrównoważony rozwój (50)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zrównoważony rozwój Zrównoważona ekonomia Zrównoważony rozwój

Master of Science w zrównoważony rozwój jest stopień, który jest dziś coraz bardziej istotne ze względu na wzrost liczby ludności i rosnącej świadomości powstałej oddziaływania na środowisko. Ludzie, którzy dbają o znalezienie wzrostu i rozwoju rozwiązań, z których korzystają planety będą mieli pole studiowania i realizacji kariery w niej.

Co to ​​jest Magister Sustainability? Stopień ten pomaga uczniom zrozumieć teorię zrównoważonych praktyk, aktualnych wyzwań w tej dziedzinie, jak i potencjalnych środków rozwiązywania tych problemów. Większość programów studiów łączy zagadnienia z zakresu nauk przyrodniczych, takich jak klimatologii, biologii i ekologii oraz zagadnień z zakresu nauk społecznych. Zajęć może zbadać sposoby wykorzystania energii w sposób bardziej zrównoważony, pomoc krajom rozwijającym się rozwijać w sposób bezpieczny dla środowiska, lub kształt, że polityka publiczna rzeczywiście trzymać.

Zrównoważone są rosnące źródło niepokoju dla wielu potencjalnych pracodawców, w tym firm, agencji rządowych i organizacji non-profit. Ludzie, którzy zdobyli tytuł Master of Science w tej dyscyplinie do dyspozycji szeroki wachlarz możliwości zatrudnienia i wynagradzania kariery robi pracę, aby uczynić świat lepszym miejscem.

Koszt realizacji Magister Sustainability zależy od kilku czynników. Instytucja, miejsce, a nawet czas trwania programu, mogą wpływać na czesne, opłaty i inne wydatki. Potencjalni studenci powinni porównać prawdziwy koszt kilku programów przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Osoby, które uzyskały tytuł magistra w Sustainability może realizować różne kariery. Tych może być doradztwo środowiskowe lub posiadają wyspecjalizowane stanowiska w firmach, takich jak kierownictwo środowiskowych.Osoby o naukowych środowisk mogą kontynuować prace jako badaczy, naukowców i badaczy środowiska, ochrony przyrody. Ludzie z prawnych lub finansowych środowisk mogą kontynuować prace jako audytorów i dyrektorów zgodności.

Magister Sustainability jest oferowana w wielu instytucjach edukacyjnych, w tym instytucji z programów online stopnia. Stopni Online może być jednym z bardziej ekonomicznych i dogodne możliwości dla osób realizujących studia wyższe. Jeśli jesteś gotowy, aby dowiedzieć się więcej o wypełnienie online Nauki Mistrza w tej rozwijającej się dziedzinie, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.