Keystone logo

91 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia administracyjne Zasoby ludzkie Zarządzanie zasobami ludzkimi 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia administracyjne
  • Zasoby ludzkie
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi
Kierunki studiów
  • Studia administracyjne (91)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia administracyjne Zasoby ludzkie Zarządzanie zasobami ludzkimi

Studium zarządzania zasobami ludzkimi opiera się umiejętności niezbędne do oceny i sformułowania zasad dotyczących pracowników firmy. Studenci zainteresowani tego stopnia mają interes w rozwijaniu najbardziej korzystnych systemów w celu zapewnienia, że kultury przedsiębiorstwa pozostają zdrowe i wydajne. Master of Science jest zaawansowanym stopniu, że bada zagadnienia z teoretycznego i praktycznego punktu widzenia.

Co to ​​jest Master of Science in Zarządzania Zasobami Ludzkimi? Różnorodność dyscyplin łączą nadrobić pracy oczywiście dla tego stopnia. Zajęć może obejmować takie tematy jak umiejętności biznesowych, przywództwo, metod badawczych, stosunków pracowniczych, zasobów i różnorodności zarządzającej i równych szans, nagrody i wydajności oraz psychologii oceny. Celem jest kształcenie menedżerów, jak skutecznie informować i chronić ludzi, którzy stanowią trzon każdej firmy.

Absolwent z zaawansowanym stopnia w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi może być skutecznym łącznikiem między różnymi sektorami biznesu. Wiedza zdobyta w osiągnięciu magistra pomaga w niemal wszystkich aspektach zarządzania personelem, rekrutacji i zatrudniania etapy naprzód. Menedżer zasobów ludzkich może komunikować się obawy, mediacji różnic i dostarczają istotnych informacji dla pracowników w zakresie ich praw i korzyści. Pozycje te stanowią bezcenne zasoby dla pracowników i pracodawców zarówno.

Koszt realizacji Master of Science w zasoby ludzkie będą się różnić w zależności od uczelni. Kontakt bezpośrednio do każdej instytucji dokładnego harmonogramu wpisowego i czesnego.

Zaawansowany stopień w zasoby ludzkie oferuje szeroki wybór możliwości zatrudnienia.Stanowiska pracy obejmują świadczeń, menedżer menedżer odszkodowania, przedstawiciel pracowników, stosunków rządu fachowców, analityk pracy, kierownika szkolenia oraz menedżera stosunków pracy. Zmiany przepisów prawa pracy i świadczeń również możliwości pracy doradczej.

Studenci starają się poszerzyć swoją edukację i zastosowanie ich wysiłków na rzecz badań zarządzania zasobami ludzkimi może zbadać bazę, aby znaleźć program, który jest najlepiej dopasowana, akademickim i geograficznie. Programy są dostępne na całym świecie. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.