Keystone logo

4 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie zakupami 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie zakupami
Kierunki studiów
 • Studia z zarządzania (4)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie zakupami

   Absolwenci z Master of Science (MSc) są generalnie postrzegane przez firmy jako szanse na zatrudnienie niż osoby, które kończą się tytułem licencjata. Dodatkowe szkolenie ujawnia zaangażowanie studenci mają i sprawia, że ​​lepiej przygotowani do promocji w całej ich karierze.

   Co to jest mgr Zarządzania Zakupów? Tego typu program często koncentruje się na zarządzaniu łańcuchami dostaw i zamówień dotyczących produktów, materiałów, narzędzi i usług dla firmy. Istnieje wiele programów, które koncentrują się na badaniach na poziomie międzynarodowym. Kursy mogą obejmować uczenie się, jak planować i realizować strategie zarządzania zakupu, które pomagają zwiększyć przychody i zmniejszyć koszty dla firmy. Większość uczniów może trzeba ukończyć licencjat przed zastosowaniem. Program trwa zwykle rok lub dwa lata i może zakończyć się pracy lub projektu.

   Pieniądze to wszystko w biznesie, a studiuje zarządzanie zakupu może pomóc absolwentom pomoc przedsiębiorstwom we wprowadzaniu ich pieniądze do lepszego wykorzystania. Menedżerowie zakupu mają możliwość coś zmienić z potencjalnych przychodów firmy w oparciu o umiejętności, które mogą się nauczyć w tym kierunku studiów.

   Ile to kosztuje, aby zdobyć tytuł magistra w zarządzaniu zakupu zależy od szkoły i oferuje program i długość pracy. Potencjalni studenci powinni dokładnie badać swoje programy, aby zrozumieć wszystkie bieżące koszty związane z zarabiania taki stopień.

   Absolwenci z Master of Science in Management Zakupów mogą kwalifikować się do pozycji w zakupie menedżerów, kupujących i środki dla wszystkich rodzajów przedsiębiorstw. Obowiązki mogą obejmować negocjowanie umów, ocenę jakości produktów i oceny dostawców.Pozycje zakupów i zarządzania łańcuchem dostaw można znaleźć na całym świecie, więc absolwenci z doświadczeniem na poziomie międzynarodowym mogą znaleźć więcej opcji kariery dla nich dostępne.

   Kursy online mogą być dostępne dla studentów, którzy chcą pracować w czasie studiów lub potrzebujesz możliwości kształcenia na odległość. Aby uzyskać więcej informacji, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.