Keystone logo

31 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Zarządzanie w turystyce 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Turystyka
  • Zarządzanie w turystyce
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (31)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka Zarządzanie w turystyce

Lubisz przemysłu, które są aktualnie, ale chcą awansować w swojej karierze? Czy czujesz napędzany znaleźć bardziej udane i lukratywne stanowiska w pracy? Jeśli tak, to możesz skorzystać z zarabiania Master of Science Degree. Z Master of Science w specyficzne są, można poprawić obecną sytuację. Magister Zarządzania Turystyką jest jedną z opcji, które możesz przyjrzeć.

Podobnie jak wielu wprowadzania tego pola, można się zastanawiać, "Co to ​​jest Magister Zarządzania Turystyką?" Krótko mówiąc, jest to Master of Science, która zapewni Ci tle, wiedzy, oraz poświadczenia trzeba pracować w wielu sektorach przemysł turystyczny. Poprzez seminaria klasie, projekty w dziedzinie i staży, otrzymasz edukację przygotować się do pracy w stale zmieniającym się i ekscytujące przemysłu.Zajęcia koncentrują się na zarządzaniu, organizacji, zadowolenie klienta, globalizmu, a połączenia między hotelarstwo i turystyka. Inne tematy objęte mogą obejmować ekologii, turystyki, żywności i stabilności w czasie podróży.

Zarabiać magistra jest to świetny sposób, aby zwiększyć swoje poświadczenia i pensję. Programy oczywiście również dostarczyć wielkich możliwości do sieci i interakcji z obywatelami i przedsiębiorstwami w całej wielu obszarach globu. Niektóre kursy są on-line, dzięki czemu można pracować w zaciszu domu lub w ulubionej kawiarni.

Kosztów uzyskania tego pierwszego stopnia będzie się zmieniać w zależności od instytucji wybrać. Kampusów na całym świecie mają różne ceny czesnego. Jeśli masz pytania na temat płacenia za programem, możesz skontaktować się z pracownikiem pomocy finansowej szkoły chcieliby Państwo uczestniczyć.

Jako absolwent programu turystycznego, będzie w stanie pracować w różnych zawodach związanych z przemysłem turystycznym. Niektóre z nich to dyrektorzy programów turystyka, menedżerów, przewodnicy, biura turystyczne i menedżerów marketingu. Z popularności ekoturystyki na wzrost, może również być w stanie pracować w miejscach na całym świecie, pomagając odwiedzających uczestniczyć w działaniach wolontariatu w celu poprawy krajobrazów i miast.

&nbsp

Jeśli jesteś zainteresowany zarabiać Magister Zarządzania Turystyką, nie czekaj, aby rozpocząć planowanie szkoły. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.