Keystone logo

74 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria Zarządzanie w inżynierii 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia inżynieryjne○
  • Inżynieria
  • Zarządzanie w inżynierii
Kierunki studiów
  • Studia inżynieryjne○ (74)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia inżynieryjne○ Inżynieria Zarządzanie w inżynierii

Dla tych, którzy zainwestowali w poszukiwaniach naukowych lub technicznych, uzyskując tytuł Master of Science jest logicznym krokiem w badaniach naukowych. Takie stopni może nasycić studentom niezrównanej wiedzy w wybranych dziedzinach, co prowadzi do wielu ciekawych ścieżek kariery. Dźwięku, tworząc tę Fundacji Edukacyjnej, absolwenci oporowych magistra mają świat możliwości oczekujemy.

Co to ​​jest Magister Inżynierii Zarządzania? To studia podyplomowe korzysta z zasadami wspólnego inżynierii i pomaga uczniom zastosować je do rzeczywistych praktyk biznesowych. Te stopnie może obejmować wiele różnych aspektów zarządzania, od pozycji do działów technologicznych do organizacji łańcucha dostaw od początku do końca. Ogólnie rzecz biorąc, badania koncentrujące się na zarządzaniu inżynierii może zawierać zajęć, takich jak modelowanie matematyczne, kontroli jakości, finansów i zarządzania zasobami, nawet ludzi.

Magister Inżynierii Zarządzania oferuje absolwentom nieograniczone możliwości w wielu dziedzinach. Świat biznesu jest stale potrzebują tych, którzy mogą ubiegać się koncepcje technologiczne jednocześnie pamiętając ważnych praktyk biznesowych. Koncentrując się na zarządzaniu inżynierii oferuje studentom zmienną bazę wiedzy, która może służyć wiele różnych rodzajów przedsiębiorstw.

Tak jak w przypadku innych stopni magisterskich, całkowity koszt edukacji mogą być bardzo różne. Na przykład, czesne może wahać się od kraju do kraju, a nawet od stanu. Szkoły prywatne mogą być droższe, a państwowe lub lokalne uczelnie oferują studentom na znaczne oszczędności.

Pola oferują liczne możliwości kariery dla absolwentów zarządzania, inżynierii. Są to miejsca pracy w sektorze prywatnym i publicznym obejmują szereg możliwości.Zarządzanie projektami jest bardzo prawdopodobne, dla absolwentów, a także stanowiska doradcze w zakresie inżynierii z wiodących firm. Inne możliwości obejmują planowanie systemów, kluczową rolę w operacji, zarządzanie przemysłowe, oraz wiele innych bardzo lukratywne i ambitnych kariery.

&nbsp

Badanie on-line może być idealnym rozwiązaniem dla wielu uczniów, z tych, położony z dala od odpowiednich uczelni do tych, którzy próbują kontynuować naukę, gdy już pracuje. Istnieje wiele wygodnych opcji dla wszystkich studentów zainteresowanych podjęciem studiów na kolejny poziom. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.