Keystone logo

24 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Hotelarstwo Zarządzanie w hotelarstwie 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Hotelarstwo
  • Zarządzanie w hotelarstwie
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (24)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Hotelarstwo Zarządzanie w hotelarstwie

studia magisterskie, jak magistra lub magistra, umożliwić studentom rozwijać naukę w wybranej dziedzinie. Programy te posiadają poziom absolwentka studium zaawansowanych tematów i zazwyczaj obejmują zastosowań praktycznych.

Czym jest MSc in Hospitality Management? Program ten koncentruje się na zapewnieniu studentom wiedzy i umiejętności potrzebnych do zrozumienia zadań kierowniczych w tej dziedzinie. Programy koncentrują się na pomocy uczniom zrozumieć szybkie tempo i ciągle zmieniających charakter gościnność. Badania obejmują zazwyczaj patrząc na globalne wyzwania, rozwiązywanie problemów finansowych, zarządzaniu usługami personel i marketing. Niektóre programy mogą również oferować szkolenia w zakresie turystyki, ponieważ jest taka dziedzinie pokrewnej. Inne kursy student może znaleźć się w tego typu programie obejmują analizę polityki, rozwoju produktów i usług, rozwój zdarzeń, przedsiębiorczości i zarządzania projektami.

Ukończenie programu w Hospitality Management umożliwia absolwentem przygotować się do następnego poziomu swojej kariery. Studenci, którzy obecnie pracują w branży może być przygotowany do podjęcia na stanowiskach kierowniczych. Program ten umożliwia studentom przygotowanie do zarządzania, rekomendacje i innych miejsc. Umiejętności rozwinięte i udoskonalone w programie m.in. krytycznego myślenia, rozwiązywania problemów i obsługi klienta.

Patrząc na koszt programu wymaga doradztwa finansowego z urzędu szkolnej pomocy. Ze względu na wiele różnic w programach ze szkoły do ​​szkoły, koszty mogą być dokładnie zrealizowane tylko przez rzeczywistą szkoły.

Po ukończeniu studiów, ludzie są gotowi do rozpoczęcia kariery w zarządzaniu w branży hotelarskiej. Możliwości kariery mogą obejmować pracy dla różnych pracodawców o dowolnej wielkości. Obejmuje to pracuje dla dużych sieci i małych rodzinnych hotelach i motelach. Studenci mogą wybrać się na ścieżkach kariery w obsłudze klienta, zasobów ludzkich i turystyki.Zdobyte może również odnosić się do różnych innych ścieżek kariery, takich jak menedżer publicznego budownictwa mieszkaniowego, kierownik gastronomii lub organizatora imprezy. Wreszcie, zawsze istnieje możliwość otwierania działalności gospodarczej i uzyskania statusu przedsiębiorcy.

Jeśli chcesz rozwinąć swoje możliwości kariery i zabrać swoje kariery w gościnę do następnego poziomu, należy rozważyć Magister Zarządzania Hospitality. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.