Keystone logo

1 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Transport i logistyka Transport Zarządzanie transportem lotniczym 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Transport i logistyka
  • Transport
  • Zarządzanie transportem lotniczym
Kierunki studiów
  • Transport i logistyka (1)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Popular study format

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Transport i logistyka Transport Zarządzanie transportem lotniczym

Projektowanie transportu to dziedzina, która koncentruje się na projektowaniu różnych systemów transportu, takich jak samochody, motocykle, samoloty i łodzie. Będziesz korzystać z oprogramowania komputerowego i technik modelowania, aby opracować projekty odpowiadające potrzebom osób korzystających z tych środków transportu.

Na tym obszarze studiów dowiesz się o dynamice pojazdów, ergonomii, materiałoznawstwie, zasadach inżynierii, procesach produkcyjnych i nie tylko. Praktyczne doświadczenie zdobędziesz także dzięki stażom lub projektom z partnerami branżowymi.

Specjaliści w tej dziedzinie często pracują dla firm motoryzacyjnych, producentów samolotów lub innych organizacji związanych z transportem. Ich rola polega na tworzeniu innowacyjnych projektów, które są atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne, przy jednoczesnym zapewnieniu zgodności z przepisami bezpieczeństwa i standardami branżowymi.

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie.