Keystone logo

50 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Zarządzanie ryzykiem 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Zarządzanie ryzykiem
Kierunki studiów
  • Ekonomika (50)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Zarządzanie ryzykiem

Master of Science in odwołań Zarządzania Ryzykiem dla studentów zainteresowanych jak finanse działa w obu stabilnych i niestabilnych warunków ekonomicznych. Przyszli studenci do tego stopnia podziela chęć analizowania i przewidywania ruchów na rynkach finansowych w celu wspierania zrównoważonego działania firmy. Master of Science (MSc) pozwala uczniom odkrywać teoretyczne i praktyczne aspekty ich wybranego kierunku studiów.

Co to ​​jest Magister Zarządzania Ryzykiem? To studia podyplomowe oferowane przez uczelnie akademickie w wielu międzynarodowych miejsc. Globalny problem dla zarządzania finansami w stałym niepewnych czasach wzrosła w ciągu ostatniej dekady. Badanie zarządzania ryzykiem jest poświęcony nauce, jak chronić interesy zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Obszary badań obejmują matematyki, informatyki, nauk aktuarialnych, zarządzania projektami i inżynierii.Jest to interdyscyplinarne podejście, które wyróżnia wykształcenie wyższe w zakresie zarządzania ryzykiem, jak bardzo cenne prowadzenia edukacji. Absolwenci wejdą na rynek pracy, umiejętności niezbędne do identyfikacji, analizy i podjąć kroki w celu zmniejszenia lub zahamowania ryzyko finansowe dla dużych i małych firm.

Właściwe zarządzanie ryzykiem korzyści gospodarek na szczeblu lokalnym i międzynarodowym. Ten rodzaj analizy korzyści akcjonariuszy, wierzycieli i klientów. Pracodawcy są zainteresowani pozyskiwaniem utalentowanych ludzi z wszechstronnej edukacji ryzyka w celu zapewnienia trwałej wydajności. Osoba, która może zidentyfikować potencjalne zagrożenia powodowane przez inflację, zmienności na rynkach kapitałowych, kryzysu i bankructwa, a następnie zaproponować środki w celu ograniczenia tego ryzyka jest cennym zasobem.

Czesne i wpisowe do stopni mistrzowskich różnić programu do programu, i od kraju.Kontakt indywidualny uniwersytet dokładnej informacji i opłaty czesnego.

Absolwenci mogą stosować swoje umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem w różnych ustawieniach. Możliwości zatrudnienia m.in. maklera, analityka kredytowego, wymiany zagranicznej przedsiębiorcy, menedżer ryzyka, aktuariusza, konsultant finansowy, i wiele więcej. Możliwości kariery obfitują w bankach i organizacjach ubezpieczeniowych.

Wydarzenia gospodarcze ostatniej dekady podkreślił potrzebę wykwalifikowanych menedżerów ryzyka. Baza danych oferuje szeroki wybór znakomitych programów w zakresie zarządzania ryzykiem. Weź dziś trochę czasu na zwiedzanie opcji. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.