Keystone logo

8 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Komunikacja Zarządzanie komunikacją 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa
  • Komunikacja
  • Zarządzanie komunikacją
Kierunki studiów
  • Dziennikarstwo i komunikacja masowa (8)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Dziennikarstwo i komunikacja masowa Komunikacja Zarządzanie komunikacją

Magister Communication Management zapewnia studentom możliwość dalszego rozwijania swoich kwalifikacji do pracy w public relations, marketingu i komunikacji korporacyjnej w ustawieniach, non-profit, rozrywkowych lub rządowych. Wiele uniwersytetów na całym świecie oferują programy, zwykle z okazji, aby specjalizować się w jednej lub kilku konkretnych obszarach.

Być może zastanawiasz się, co to jest Magister Communication Management? Ten stopień poziomie magisterskim zakłada dalszy rozwój swojej wiedzy o koncepcji i umiejętności z doskonałej komunikacji, w tym nauki o zmianach w różnych metod. Nadaje ona sposoby projektowania i wykonywania najbardziej skutecznych strategii komunikowania się w różnych warunkach zawodowych.Program nauczania na ogół skupia się na zapewnieniu fundacji w podstawowej wymiany myśli, wraz z możliwością podjęcia kursy w różnych specjalności w całym zakresie, takich jak marketing, mediów i rozrywki, zdrowia i zmian społecznych, międzynarodowych i międzykulturowych, strategicznych i organizacyjnych oraz komunikacji korporacyjnej.

Z tego stopnia, poznasz najlepsze praktyki do interakcji w nowoczesnym dzień, czy używać dla biznesu, rozrywki, lub promocji zmiany społecznej. Dodatkowo dowiesz się ważnych umiejętności życiowych, w tym krytycznego myślenia, umiejętności pisania i prezentacji rozwijających się.

Koszt mgr Zarządzania komunikacji zależy od instytucji, jak również długości programu. Niektóre programy trwać zaledwie jednego roku, podczas gdy inne mogą trwać kilka lat, zwłaszcza, jeśli zapiszesz w niepełnym wymiarze godzin.Aby obliczyć koszt stopnia, trzeba będzie badać konkretne szkoły lub szkoły, do których masz zamiar stosować.

Istnieje kilka różnych ścieżek kariery z których do wyboru z tego mistrza stopni 's. Większość absolwentów znaleźć zarządzania lub poziom wykonawczy stanowiska w komunikacji, public relations, lub działów marketingu w korporacji. Inni absolwenci wykorzystują swoje umiejętności jako konsultantów, koordynatorów lub doradców.

Każda instytucja ma inne procedury składania wniosków i wymagania, więc trzeba będzie skontaktować się ze szkołą dla swoich wytycznych w sprawie procesu aplikacji. Aby dowiedzieć się wyborów szkolnych, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.