Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 5 Nauka na odległość Magister nauk ścisłych (MSc) w Zarządzanie jakością w Stany Zjednoczone 2023

5 Nauka na odległość Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie jakością w Stany Zjednoczone 2023

overview

Zarządzanie jakością to dziedzina badań, która bada i ocenia organizacje i produkty w celu zapewnienia pożądanego poziomu doskonałości. Programy są oferowane na całym świecie, a studenci mogą realizować różne ścieżki kariery w tych różnych lokalizacjach.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie.

Nauka online lub nauka na odległość odnosi się do wykorzystania mediów elektronicznych oraz technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) w edukacji. Dzięki nauce online można uzyskać dostęp do edukacji w dowolnym czasie iz dowolnego miejsca z dostępnym łączem internetowym.

read_more

filters

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Stany Zjednoczone
 • Studia z zarządzania
 • Zarządzanie jakością
 • Nauka na odległość
fields_of_study
 • Studia z zarządzania (5)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format