Keystone logo

10 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Zarządzanie hotelami 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Zarządzanie hotelami
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (10)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Zarządzanie hotelami

Master of Science to studia podyplomowe, które osiąga się zwykle po ukończeniu programu licencjata. Tytuł magistra może pomóc ustawić studentów na sukces w świecie zawodowym.

Być może zastanawiasz się, co to jest Magister Hotel Management? Program ten jest przeznaczony dla ambitnych studentów, którzy chcą stać się liderami w branży turystycznej. Wielu studentów, którzy dążą do tego stopnia mają stopień licencjata w dziedzinie hotelarstwa, biznesowych lub turystycznych, a jakieś odpowiednie doświadczenie zawodowe w tej dziedzinie. Zajęcia w tym programie mogą obejmować osób zarządzających, przywództwa, zarządzania międzykulturowego wydarzeń, strategie cyfrowe, zarządzanie przychodami i zarządzania ryzykiem.

Dla tych, którzy są zainteresowani w branżach usługowych i turystycznych, Magister Hotel Management może być bardzo korzystne. Istnieje wiele możliwości podróży w kraju i zagranicą; i są zwykle wiele możliwości kariery dostępne.Nauka pracować i zarządzać ludźmi może również ustawić studentów na sukces w innych dziedzinach życia.

Istnieje wiele możliwości, aby zarobić dyplom zarządzania hotelu w szkołach na całym świecie. Każdy program jest inny, a koszty będą się różnić od szkoły do ​​szkoły. Czy jakieś badania, aby znaleźć szkołę, która spełnia swoje cele i skontaktować bezpośrednio, aby dowiedzieć się, co będzie twoje zobowiązania finansowe.

Zdobywając tytuł magistra Hotelarstwa może otworzyć drzwi dla perspektywy pierwszej stawki kariery. Większość absolwentów uzyskali umiejętności i tło do pracy dla wiodących marek hotelowych na całym świecie. Absolwenci mogą być zatrudnieni na stanowiskach Junior zarządzających / nadzorczych lub ról operacyjnych, w zależności od ich wcześniejszych doświadczeń. Niektórzy studenci mogą wybrać do dalszej kariery akademickiej i zarobić doktorat na stanowiskach dydaktycznych lub studiów doktoranckich.

To jest łatwe i wygodne, aby znaleźć program, w doskonałego mistrza oraz ubiegania się o dopuszczenie online, więc nie tracić więcej czasu. Poświęć kilka minut, aby szukać programu poniżej i skontaktuj się bezpośrednio z biurem wstępu szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.