Keystone logo

28 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Transport i logistyka Zarządzanie łańcuchem dostaw Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Transport i logistyka
  • Zarządzanie łańcuchem dostaw
  • Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw
Kierunki studiów
  • Transport i logistyka (28)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Transport i logistyka Zarządzanie łańcuchem dostaw Zarządzanie globalnym łańcuchem dostaw

Magister Zarządzania Łańcuchem Dostaw jest globalny zaawansowany stopień, że koncentruje się na badaniu popytu i podaży towarów i usług. Uzbrojony w tym zaawansowanym stopniu, absolwenci są przygotowani do szerokiej gamy możliwości kariery.

Wielu potencjalnych studentów podyplomowych zapytać: "Co to ​​jest Magister Zarządzania Łańcuchem Dostaw globalny?" To Master of Science daje naukowcom szeroką bazę wiedzy na temat zasad i technik zarządzania zaangażowanych w wydajnych systemów przenoszenia. Zajęć jest połączenie badań, w trybie online lub w klasie osobiście wskazówki i staże w celu zdobycia praktycznego doświadczenia. Typowe zajęcia w tym programie m.in. logistyka, analiza danych, planowania strategicznego, kontroli jakości, dystrybucji magazynu, globalnych systemów dostaw i rozwiązywania konfliktów.W zależności od ostrości studenta, może on również studia marketingu, product placement, najlepszych praktyk w obsłudze klienta i teorii działania.

Korzyści z zdobywając tytuł magistra w zarządzaniu łańcuchem dostaw są multifold światowy. Ci, którzy wypełnić zaawansowanym stopniu będą uzbrojeni biegłości i umiejętności, aby odnieść sukces w tej branży. Dyplom ten daje również kandydatów do pracy przewagę konkurencyjną przy ubieganiu się o stanowiska pracy.

Koszty różnią się w celu uzyskania stopnia magistra w tym dur. Niektóre uniwersytety oferują instrukcję w Internecie, podczas gdy inni posiadają zajęcia w-osoby na ich uczelniach. Globalna lokalizacja szkoły odgrywa również rolę w stawkach czesnego, więc uczniowie powinni skontaktować konkretnych instytucji, aby dowiedzieć się o swoich aktualnych harmonogramów opłat.

Absolwenci tego programu są przygotowani do podjęcia kilka różnych ścieżek kariery.Na przykład, mogą one pracować w zakresie zasobów ludzkich, stosunków pracy, lub organizacji dystrybucji. Są też pozycje dostępne dla menedżerów operacyjnych, analitycy produkcji, kierownictwo globalnego łańcucha dostaw i planistów.

Czy intryguje prawa podaży i popytu na rynku globalnym i chcą wziąć swoją karierę na wyższy poziom? Jeśli tak, to jest to właściwy czas, aby zrobić kolejny krok. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio z biura rekrutacji szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.