Keystone logo

79 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Zarządzanie finansami 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Ekonomika
  • Finanse
  • Zarządzanie finansami
Kierunki studiów
  • Ekonomika (79)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ekonomika Finanse Zarządzanie finansami

Magister zarządzania finansami jest często realizowane przez studentów, którzy mogą lub nie mają już pewne doświadczenie w tej pracy. Program ten jest przeznaczony dla tych, którzy chcą wzmocnić swoje podstawy teorii finansów i zwiększyć swoje doświadczenie w tych dziedzinach, które są atrakcyjne dla pracodawców. Absolwenci tego programu podyplomowych często korzystają wpływowych i lukratywnych możliwości zatrudnienia.

Konkretne kursy oferowane będą różne w zależności od uczelni do drugiej, ale podstawowa wiedza i umiejętności skupić się na takie tematy jak rozwój kariery, zarządzania finansami, ryzykiem finansów oraz zarządzania ryzykiem, zasad rachunkowości, metod badawczych i innych. Program zazwyczaj przygotowuje absolwentów do zarządzania transakcji finansowych na szczeblu międzynarodowym, szczeblu lokalnym, małym poziomie przedsiębiorstw, na poziomie korporacji, biurze lub na poziomie rodziny.

Studenci tego programu często korzystają możliwości, aby cieszyć wykłady gościnne, oddziałują z udanych liderów biznesu, i rozwijać mocne podstawy niezbędne do poprawy ich szans na zatrudnienie. Stopniowanie może prowadzić do wzrostu skali płac, więcej miejsc pracy, a także silniejszej sieci zasobów.

Ten program może być oferowany jako samodzielny program lub może być częścią podwójnej studiów. Koszt rejestracji w programie Magister Zarządzania Finansowego może różnić się w zależności od uczelni i kraju, w którym znajduje się szkoła. Zainteresowani studenci powinni skontaktować się z poszczególnych szkół, aby uzyskać więcej informacji.

Absolwenci programu w Magister zarządzania finansami często przejść do działania w miejscach, w których są oni liderami dużych korporacji i organizacji rządowych i mają wpływ na społeczności, w których służą.Są to często absolwenci menedżerów finansowych, którzy mają dostęp do możliwości rozwoju zawodowego na poziomie globalnym.

&nbsp

Istnieje wiele wymogów dotyczących rejestracji w najbardziej prestiżowych zaawansowanych programów zarządzania finansami. Są to na ogół dyplom licencjata, referencje, uaktualniony życiorys, aw niektórych przypadkach pomyślne zakończenie GMAT, GRE, lub odpowiednik egzaminu. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.