Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 71 Magister nauk ścisłych (MSc) w Zarządzanie środowiskiem 2023

71 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zarządzanie środowiskiem 2023

Przegląd

Tytuł magistra jest pierwszym krokiem w kształceniu podyplomowym dla studentów zainteresowanych dziedzinami związanymi z nauką, inżynierią i medycyną. Te stopnie są często bardzo skoncentrowane, więc są idealne dla studentów, którzy już wkroczyli na ścieżkę kariery i chcą otworzyć więcej możliwości awansu. Jednak studenci, którzy niedawno ukończyli studia licencjackie i chcą więcej nauki przed ubieganiem się o pracę, mogą również skorzystać z dodatkowego doświadczenia zdobycia tytułu magistra.

&nbsp

Ci, którzy chcą wiedzieć, co jest magistrem zarządzania środowiskowego, muszą najpierw rozważyć wiele sposobów, w jakie ludzki rozwój wpływa na środowisko. Wiele firm i organizacji rządowych zdało sobie w ostatnich latach sprawę z tego, jak ważne jest odpowiedzialne korzystanie z zasobów, aby zapobiec ich zniknięciu. Menedżer ds. Środowiska pomaga opracować plany wykorzystania zasobów w sposób zrównoważony i powodujący najmniejszy wpływ na środowisko.

&nbsp

Uzyskanie tytułu magistra zarządzania środowiskowego trwa zwykle od dwóch do trzech lat, więc należy odpowiednio obliczyć koszt. Cena czesnego różni się w zależności od szkoły, podobnie jak koszty związane z pracą w terenie, książkami i innymi wymaganymi wydatkami.

&nbsp

Praca dla menedżerów środowiskowych jest dostępna zarówno w sektorze publicznym, jak i prywatnym. Absolwenci studiów magisterskich są często zatrudniani na stanowiskach doradczych i nadzorczych. Pomagają zarządzać projektami, które wymagają wykorzystania zasobów naturalnych, a także opracowywaniem nowych produktów, aby zapewnić, że przedmiot jest tworzony w odpowiedzialny sposób. Organizacje rządowe USA, takie jak Departament Energii i Departament Parków Narodowych, potrzebują menedżerów ds. Środowiska, aby pomóc im w tworzeniu nowych polityk środowiskowych w całym kraju.

&nbsp

Uzyskanie tytułu magistra zarządzania środowiskowego online jest doskonałym wyborem dla studentów o napiętych harmonogramach i tych, którzy mieszkają daleko od preferowanej instytucji. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Nauki o środowisku
 • Zarządzanie środowiskiem
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (71)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania