Keystone logo

43 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia prawnicze Sądownictwo karne 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia prawnicze
  • Sądownictwo karne
Kierunki studiów
  • Studia prawnicze (43)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia prawnicze Sądownictwo karne

Mgr, lub magistra w nauce, to zaawansowany stopień przyznawane studentom, którzy ukończyli dodatkowy program rok lub dwa lata po zakończeniu tytuł licencjata. Ten zaawansowany stopień często otwiera możliwości dalszej nauki i awansu zawodowego. Ze stopniem magistra, absolwenci mogą mieć dostęp do lepszych miejsc pracy i wyższych płac i świadczeń.

Studenci, którzy rozważają pracę w zakresie egzekwowania prawa mogą się zastanawiać: "Co to ​​jest Magister Criminal Justice" i "Czy warto dążyć do tego stopnia?" Wymiar sprawiedliwości w sprawach karnych jest szerokie pojęcie, które obejmuje przepisy stosowane do określenia i ściganie przestępstw i te instytucje ustanowiony w celu utrzymania porządku społecznego, zapobieganie przestępczości i wymierzać sprawiedliwość. Programy mogą obejmować kursy takie jak kryminologii, zagadnień prawnych, międzynarodowego sądownictwa karnego, kryminalistyki, prawa człowieka, i więcej.

Korzyści wynikające z ukończenia magistra w program dotyczący spraw karnych obejmują dostęp do pracy lepiej płatną i przewagę, jeśli chodzi o konkurowanie o korzystnych ofert pracy. Jednak korzyści płynące z realizacji wykracza poza korzyści finansowych. Absolwenci często mają lepsze zrozumienie złożoności, które borykają się współczesne społeczeństwo. Jak zdobyć tę wiedzę, absolwenci są przygotowani do pracy w tej dziedzinie, zarówno współczucie i uczciwość.

Koszt realizacji tego typu programu różni się od szkoły do szkoły, a zwłaszcza ponad granicami państw. W celu ustalenia, który program jest najbardziej odpowiedni, studenci powinni skontaktować się bezpośrednio do szkół.

Możliwości pracy, które następują ukończenia studiów magisterskich w Criminal Justice rozłożone w całym spektrum sprawiedliwości prawnej i karnej. Pozycje te mogą obejmować adwokata, sędziego lub urzędnika polityki.Niektórzy absolwenci stają się kryminolodzy, politycy lub międzynarodowych decydentów. Absolwenci programu magisterskiego mogą wybrać do pracy w dziedzinie zarządzania przestępczości gospodarczej lub jako orędowników praw człowieka.

&nbsp

Osoby te, którzy rozważają karierę w sprawach karnych mogą dowiedzieć się więcej, przeglądając informacje w tych ofert programowych. Przeglądu różnych szkół i programów poniżej i wypełnij formularz główną w celu uzyskania szczegółowych informacji. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.