Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 20 Magister nauk ścisłych (MSc) w Rozwój obszarów miejskich 2024

20 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Rozwój obszarów miejskich 2024

Przegląd

Ponieważ liczba ludności na świecie kontynuuje ruch do towarzystw miejskich, osoby z wiedzy i umiejętności, aby skutecznie zaprojektować miasto i budowlane układy są bardzo potrzebne. Magister Rozwoju Miast może zapewnić chętnych uczniów z tych ważnych umiejętności.

Co to jest Magister Rozwoju Miast? To Master of Science, który skupia się na umiejętnościach, które podejmuje się projektowania miast w sposób, który pozwoli każdemu żyć i pracować razem skutecznie. Są szkoły, które oferują tego typu programów na całym świecie. Szkoły te zapewniają swoim studentom kursów, które uczą, jak im na zarządzanie i finansowanie infrastruktury na miejskich regionu, w jaki sposób rozwijać tereny miejskie i zapewnić lepsze zrozumienie źródeł utrzymania miejskich i sytuacji mieszkaniowej.

Istnieje wiele korzyści, które można uzyskać, zdobywając ten tytuł. Osoby, które posiadają tytuł magistra w Urbanistyki posiadają wiedzę i umiejętności, które są konieczne, aby uczynić świat lepszym miejscem.Oni często chodzą na uzyskanie zdolności prestiżowe stanowiska w rządowych i może mieć wejście do międzynarodowych sieci.

Istnieje wiele zmienności całkowitego kosztu uzyskania magistra Rozwoju Miast. To zależy od długości czasu, który jest wymagany do ukończenia stopnia oraz instytucji stopnia jest osiągnięty z.

Ktoś, kto ma tytuł magistra Rozwoju Miast można spodziewać się, że prestiżową karierę. Niektóre osoby z tym wykształceniem nie udał się stać ważne postacie polityczne, takie jak burmistrzów lub ministrów. Mają również udał się stać przedsiębiorców, projektantów, programistów środowiska lub osoby, które specjalizują się w organizacji pozarządowej (NGO) operacji.

Jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu stopnia, że ​​otworzy wiele drzwi dla Ciebie i stworzyć ekscytujące możliwości kariery, to może warto rozważyć stopień magistra Rozwoju Miast.Istnieje wiele programów, które są oferowane w wielu krajach na całym świecie. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia architektoniczne
 • Rozwój obszarów miejskich
Kierunki studiów
 • Studia architektoniczne (20)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania