Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 35 Magister nauk ścisłych (MSc) w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne 2023

35 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne 2023

overview

Master of Science (MSc) w Urbanistyki i Planowania Regionalnego jest stopień podyplomowego lub po profesjonalnym, który jest często oferowane za pośrednictwem uczelni architektonicznych. Jest doskonałym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych karierą planowania i polityki, która koncentruje się na przestrzeni miejskich.

Wiele osób może się zastanawiać: "Co to ​​jest Magister Urbanistyki i Planowania Regionalnego?" Ten stopień jest często Badania skoncentrowane i opiera się na wielu dyscyplinach na celu przygotowanie studentów do kariery w planowaniu miejskim i regionalnym. Program będzie się różnić od szkoły do szkoły, ale to często koncentrują się na środowiskach społecznych, gospodarczych i / lub fizycznych, które tworzą przestrzenie miejskie i regionalne. Zajęć mogą być zarówno technicznych jak i teoretyczny charakter. Może korzystać z tematów metod planowania, historii, finansów, prawa, teorii i procesów politycznych i handlowych.

Istnieje wiele korzyści z ukończenia tytuł magistra.Studenci są w stanie rozwijać się na ich wcześniejszą edukację, która otworzy drzwi do wielu nowych opcji. Zapewni to maksymalną elastyczność pracy, jak iść do przodu poprzez ich kariery.

Koszt Magister planowania miejskiego i regionalnego będzie się znacząco różnić. Lokalizacja, wybór szkoły, wymagania programowe, a długość pracy będzie wszystko wpływ całkowity koszt.

Absolwenci mogą spodziewać się zróżnicowanego kariery, które mogą skupić się na szeregu umiejętności i tematów. Praca może skupić się na strategii i planowania strategicznego, badania i analizy, realizacji polityki i zarządzania, architektury i urbanistyki. Specjaliści stosują swoje zdolności do różnych celów. Mogą one obejmować plany konserwacji historycznych, plany okolicy, strategie regulacyjne, zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich, czyli plany na dużą skalę.Istnieje również wiele rodzajów pracodawców, którzy zatrudniają planistów, od gmin i jednostek państwowych do prywatnych firm architektonicznych i planistycznych.

&nbsp

Przy tak wielu zalet uzyskania tego stopnia, zainteresowani studenci powinni zacząć na ukończenie nauki od razu. Pierwszym krokiem jest na programy badawcze i złożyć wniosek online. Na szczęście, proces może być wygodne i stosunkowo bezproblemowy. Nasz program ołów reklama i forma są wielkie zasoby na początek. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.

read_more

filters

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia architektoniczne
 • Urbanistyka i zagospodarowanie przestrzenne
fields_of_study
 • Studia architektoniczne (35)
  • back_to_main_category
  locations
  find_more_locations
  degree_type
  duration
  study_pace
  teaching_languages
  teaching_languages
  study_format