Keystone logo

89 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Turystyka i hotelarstwo
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (89)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo

Master of Science lub MSc, jest jednym z dwóch najbardziej poszukiwanych nazw magisterskich, a drugi jest Master of Arts. Większość programów Master of Science może być gotowy w ciągu około dwóch lat, jeśli ktoś jest zapisany pełen etat.

Tylko to, co jest Magister turystyki i hotelarstwa? Przeznaczony dla osób chcących nawiązać satysfakcjonujące i korzystne kariery dotyczących turystyki i hotelarstwa, ten program daje uczestnikom szeroki przegląd umiejętności niezbędne, aby to zrobić. Wspólne tematy badań w tych programach zazwyczaj zawierają zrównoważonej turystyki, lidera zanurzenie, żywności i napojów naukę, rozdzielczość systemy bezproblemowych i teoretyczne podstawy zarządzania i przywództwa. Dodatkowy nacisk jest czasem wprowadzane do obrotu turystyki i hotelarstwa oraz ogólnymi zasadami turystyki i hotelarstwa.

Wielu absolwentów programów turystyka i hotelarstwo pana okaże się, że są one łatwiej rachunek i stanie dokonać wyższą pensję niż były w stanie ze stopniem tylko licencjat. Wiele też zgłosić lepszą satysfakcję z pracy po uzyskaniu Magister turystyki i hotelarstwa.

Koszty programowe różnią się zasadniczo ze względów takich jak gdzie w świecie program oferowany jest i jak silne zainteresowanie okaże się. Należy skontaktować się z biurem rekrutacji każdej szkoły z programem zainteresowania dokładnymi współczynnika skolaryzacji.

Wiele osób, które osiągnąć stopień Master w turystyce i hotelarstwie przejść do pracy w hotelu lub ośrodku menedżerów, kierowników, jak żywności i napojów lub kasyna, zakwaterowania lub kierownikami programów kulinarnych. Inni pracują w marketingu i public relations w imieniu organizacji podróży i turystycznych i miejsc, a niektórzy zdecydują się wykorzystać swoje umiejętności w charakterze administracyjnym lub zasobami ludzkimi.Inne wrócić do szkoły do ​​prowadzenia związanych doktorat.

Wielu szanowanych na całym świecie szkoły oferują kursy online związanych z turystyką i gościnności, a wiele z tych ofert są szczegółowo opisane w szerokim w naszej bazie danych. Szukaj programu poniżej i skontaktować się bezpośrednio ze biurowego wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.