Keystone logo

62 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Turystyka i hotelarstwo
  • Turystyka
Kierunki studiów
  • Turystyka i hotelarstwo (62)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Turystyka i hotelarstwo Turystyka

Magister Turystyki, oparte na badaniach stopnia w pogłębionej, który przygotowuje ludzi do kariery w gościnę lub zarządzania turystyką. Stopień pomaga uczniom zrozumieć problemy w tej branży i rozwijać umiejętności pracy do podjęcia tych kwestii.

Co to ​​jest Magister Turystyki? Ten stopień łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną, która jest niezbędna dla menedżerów i przedsiębiorców świadczących usługi dla turystów. Stopień zajęć często obejmuje teorie, studia przypadków, i związanych z nimi dyscyplin akademickich, takich jak nauki społeczne. Na poziomie praktycznym, studenci uczą się technik zarządzania, potencjalnego zagrożenia dla kultury i strategii skuteczne prowadzenie operacji gościnność lub turystyczną organizację. Niektóre programy umożliwiają również studentom skupić się na subdyscypliny takich jak marketing.

Turystyka jest ogromny przemysł, który odgrywa znaczącą rolę w gospodarce wielu krajów.Osób realizujących karierę w tej branży mogą wybierać spośród różnych stanowisk i ścieżek kariery. Zdobywając tytuł Master of Science jest sposobem dla kandydatów do pracy w celu wykazania gotowości na stanowiskach kierowniczych wyższego poziomu lub innych miejsc pracy w przemyśle.

Koszt zdobywając tytuł magistra zależy od instytucji. Czynniki, takie jak lokalizacja i oczywiście koszty struktury mogą wpływać znacząco. Przyszli studenci powinni poświęcić czas na ocenę kosztów różnych opcji stopnia.

Magister Turystyki przygotowuje osoby do pracy w pozycji zarządzania lub doradztwa w różnych środowiskach, w tym hoteli, biur podróży i firm, które działają wycieczki. Ludzie, którzy posiadają ten stopień może również pracować w branży turystycznej i transportowej. Przemian, wykwalifikowani ludzie mogą pracować dla agencji rządowych, które nadzorują branży turystycznej.

&nbsp

Wiele instytucji edukacyjnych oferuje magistra w ramach programów internetowych. Ludzie, którzy chcą uniknąć kosztów ruchomych i płacić wyższe koszty życia mogą korzystać z zajęć on-line, które mogą być zakończone w dowolnym miejscu na świecie. Każdy zainteresowany zarabianiem na Master of Science powinny rozważyć korzystanie z wygodnego programu online. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.