Keystone logo

9 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Technologia morska 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia technologiczne
 • Technologia morska
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (9)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia technologiczne Technologia morska

  Technika morska to nowa dziedzina studiów. Realizujących magistra Technologii Morskiej daje studentom możliwość uczestniczenia w dynamicznym polu, które pomogą kształtować przyszłość naszej planety. Morze zawsze było ważne dla rasy ludzkiej i nadal będą ważne, gdyż zapewnia wiele zasobów, na których osoby uzależnione.

  Przyszli studenci często pytają: "co jest Magister Techniki Morskiej?" Polega ona na badaniu różnych zasobów morskich, które pomagają utrzymać świat i technologii niezbędnych do ich do skutku doprowadzić. Obejmuje techniki morskiej i statków, działalność i rozwój logistyki oraz sektora rybołówstwa i akwakultury. Kandydaci subspecialize w różnych obszarach niektóre z najważniejszych z nich jest inżynierii morskiej, zasobów morskich i akwakultury oraz hydrodynamiki morskich.

  Stopień w technologii morskiej jest korzystne dla osób, które lubią wyzwania innowacyjne i profesjonalne. Wystawia je na nowych koncepcji i umiejętności, a może naprawdę wyróżniają je od innych, pracujących w branży.

  Koszt stopnia w technologii morskiej może różnić się w zależności od instytucji i zajmuje student w pełnym wymiarze dwóch lat, aby zakończyć. Potencjalni kandydaci powinni skontaktować żadnej szkoły, w których interesuje i potwierdzenia opłat programowych.

  Osoby, które biorą udział w programie mogą liczyć na szerokie spektrum możliwości zatrudnienia i pracy często mają międzynarodowy nacisk. Branży morskiej i wysyłki, w szczególności, mają duże zapotrzebowanie na absolwentów. Praca oferty mogą obejmować stanowiska w administracji morskiej, offshore, przemysł poszukiwań ropy naftowej i gazu, zarządzanie wysyłki i pracy w instytucjach badawczych.

  Są to ważne kroki zainteresowani studenci muszą podjąć w celu torebce zaawansowanego poziomu w technologii morskiej. Nasza kompleksowa baza danych jest dobrym miejscem, aby rozpocząć poszukiwania różnych opcji. Nie ma powodu, aby opóźnić, jeżeli stopień ten jest wybranej dziedzinie. Szukaj programu poniżej i uzyskać bezpośredni kontakt z biurem rekrutacji szkoły do wyboru przez wypełnienie formularza głównego.