Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 159 Magister nauk ścisłych (MSc) w Technologia informacyjna (IT) w Stany Zjednoczone 2023

159 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Technologia informacyjna (IT) w Stany Zjednoczone 2023

overview

Badania Technologie informatyczne są tworzone, aby zapewnić studentom umiejętności technicznych i wiedzy. Mogą one zbadać, w jaki elektroniczne dane są tworzone, przetwarzane i przechowywane, jak również tematy takie jak bezpieczeństwo, sprzętu, oprogramowania i sztucznej inteligencji.

USA pozostają najpopularniejszym na świecie kierunkiem dla studentów międzynarodowych. Uniwersytety w USA dominują w światowych rankingach, a kraj ten oferuje również szeroki wybór ekscytujących miejsc do studiowania. Państwowe systemy uniwersyteckie są częściowo dotowane przez rządy stanowe i mogą mieć wiele kampusów rozrzuconych po całym stanie, z setkami tysięcy studentów.

Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie.

read_more

filters

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Stany Zjednoczone
  • Studia technologiczne
  • Technologia informacyjna (IT)
fields_of_study
  • Studia technologiczne (159)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format