Keystone logo

39 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Technologia w edukacji 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Edukacja
  • Technologia w edukacji
Kierunki studiów
  • Edukacja (39)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja Technologia w edukacji

Wielu studentów w dziedzinie nauk ścisłych, matematyki lub nauk społecznych wybiera studia magisterskie po uzyskaniu tytułu licencjata. Ten jednolity do dwuletniego programu studiów jest często zdobywany przez studentów, którzy chcą zdobyć bardziej zaawansowaną wiedzę w danej dziedzinie.

Co to jest mgr in Education Technology? Technologia edukacji to dziedzina, która bada zastosowania technologii w poprawianiu edukacji. Ucząc się, jak wykorzystać światową technologię w odniesieniu do teorii edukacji, uczniowie mogą skuteczniej zarządzać salami lekcyjnymi i szkołami. Niektóre tematy omówione w tym planie studiów mogą obejmować nauczanie internetowe, kształcenie na odległość, szkolenia multimedialne, technologie badawcze i inne. Podczas gdy wiele szkół korzysta z technologii edukacyjnej w celu poprawy wydajności uczniów w klasie, wiele branż korporacyjnych wymaga również specjalistów ds. Edukacji w zakresie szkoleń biznesowych i zarządzania rekordami.

Posiadając tytuł magistra w dziedzinie technologii kształcenia, studenci mogą zdobyć różnorodne umiejętności, które mogą okazać się korzystne w przyszłym zatrudnieniu. Uczniowie często uczą się skutecznych technik zarządzania i rozwijają silne umiejętności komunikacyjne. Uczniowie ci są zwykle samodzielni i są na bieżąco z najnowszymi technologiami i strategiami nauczania.

Programy o różnym stopniu zaawansowania różnią się kosztami czesnego w zależności od wielu czynników. Lokalizacja szkoły i liczba wymaganych kursów mogą mieć wpływ na koszt studiów.

Absolwenci tego rodzaju studiów mogą znaleźć satysfakcjonujące i lepiej płatne prace w prywatnych, publicznych lub czarterowych szkołach lub nawet zostać pracownikami sektora przedsiębiorstw lub agencji rządowych. Studenci mogą rozważyć pracę jako specjaliści programowi nauczania, którzy koordynują i projektują szereg materiałów edukacyjnych i starają się ulepszyć nauczanie w klasie. Zostanie konsultantem edukacyjnym lub szkoleniowym dla szkół i korporacji to kolejna opcja kariery.

Zdobycie wyższego stopnia może pomóc uczniom zdobyć rozległą wiedzę i zapewnić wyższą płace kariery. Wiele szkół oferuje również kursy online do nauki na odległość. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.