Keystone logo

61 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Studia nad rozwojem 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Studia nad rozwojem
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (61)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Studia nad rozwojem

Uzyskanie Master of Science (MSc) stopnia w Development Studies może zapewnić absolwentom informacji niezbędnych do rozwiązania tych problemów, unikalne dla krajów rozwijających się. Pociąga to za sobą wielopoziomowego podejścia do zaspokajania potrzeb słabo rozwinięte obszary, które mogą służyć studentom zainteresowanie pomagając mniej szczęścia.

Wielu studentów może się znaleźć pytając: "Co to jest Magister Development Studies?" Ten obszar badań obejmuje szeroką bazę wiedzy, aby sprawnie rozwiązać wiele skomplikowanych problemów znalezionych w krajach rozwijających się. Zajęć mogą obejmować takie tematy jak skutki industrializacji, roli organizacji pozarządowych w krajach dotkniętych ubóstwem i wpływu globalizacji na gospodarki rozwijające się. Zajęcia będą obejmować analizę teoretyczną popularnych sposobów zaspokojenia potrzeb krajów mniej uprzywilejowanych, a także rzeczywiste przykłady światowe działania na rzecz ograniczenia nierówności w takich regionach.

Najbardziej oczywistą korzyścią z realizacji magistra filologii rozwoju jest zdolność do zaoferowania pomoc dla tych, którzy cierpią z niszczących skutków ubóstwa. To pozwala absolwentom osiągnąć prawdziwe poczucie celu w ramach swoich wybranych karier, które mogą być istotnym czynnikiem dla wielu.

Ponieważ koszty czesnego mogą być bardzo różne, studenci powinni skontaktować się bezpośrednio ze szkołą, aby uzyskać dokładną ocenę obowiązujących opłat. Pomoże to zapewnić, że potencjał instytucji edukacyjnej dobrze wpisuje się w ramach perspektywy finansowej studenta.

Istnieje wiele dochodowych kariery można zabezpieczyć po ukończeniu z tytułem magistra nauk rozwojowych. Studenci mogą znaleźć pozycje jak pracownicy pomocy w obszarach zniszczonych przez choroby i biedy, lub podjęcia obowiązków edukacyjnych w ramach kolegialnego ustawienia. Istnieje również stanowiska rządowe, a może to role jak i analityków politycznych doradców.Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w zarządzaniu projektami i oceny, które mogą być niezbędne dla naprawy bieżące problemy w krajach rozwijających się.

Rejestracja na zajęcia online jest świetnym rozwiązaniem dla studentów poszukujących odrobiny elastyczności, jeśli chodzi o ich harmonogramów szkolnych. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do tych posiadających pełnoetatowych miejsc pracy, które mogą mieć trudności z regularnie uczęszczać na zajęcia. Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.