We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

5 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Studia azjatyckie 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Studia regionalne i lokalne
  • Studia azjatyckie
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (5)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Studia regionalne i lokalne Studia azjatyckie

Master of Science (MSc) jest stopnia absolwent które zwykle następuje wypracowanie dla licencjat i skupia się na dziedzinie związanej z nauką. Ten rodzaj dyplomu absolwenta trwa zwykle około roku do dwóch lat, aby zarobić, a to może być świetny sposób, aby pozostać konkurencyjnym w dziedzinie kariery lub doprowadzić do doktora.

Co to jest Magister Studiów Azjatyckich? Tego typu program ma tendencję do patrzeć na krajach azjatyckich, takich jak Chiny, Japonia i Korea, oraz zapoznanie studentów na temat stosunków międzynarodowych i wymiarów kultury dotyczących tych krajów i ich relacje z resztą świata. Zajęć może obejmować tematów społecznych, polityki i historii związanych z krajów azjatyckich. Oprócz pogłębionych studiów, studenci mogą być wymagane do ukończenia pracy magisterskiej lub projektu. Czas spędzony za granicą, może być również wymagane przez niektóre programy.

Zdobywając tytuł magistra w badaniach Azji może dać studentom lepsze zrozumienie kultur poza ich własne.Stanie się biegle w języku obcym i nauki o polityce i praktykach biznesowych jest również świetny sposób, aby pad CV lub CV, które może prowadzić do wyższych wynagrodzeń w dół drogi.

Koszt zdobywając tytuł magistra różni się w zależności od kraju studiów, szkoły i długości programu. Skontaktuj się z biura rekrutacji w jednej z aplikacji, aby zrozumieć wszystkie koszty związane z zdobywając swój stopień.

Absolwenci z tytułem magistra Studiów Azjatyckich może mieć wiele miejsc pracy dostępnych dla nich w skali międzynarodowej. Przy odpowiednich umiejętności językowych i dokładnego zrozumienia biznesu, historii, polityki i więcej, absolwenci mogą być w stanie znaleźć pracę w charakterze konsultantów, oficerów łączności, naukowców, analityków i wielu innych pozycji z międzynarodowych firm. Absolwenci mogą nawet być w stanie znaleźć pracy na scenie politycznej jako ambasadorów lub współpracowników do polityków i innych figur gdy odwiedzają obce kraje.Dla tych, którzy chcą do dalszego kształcenia, stopień ten może być również bramy w kierunku doktora i kariera w nauczaniu.

Kursy online dla zdobywając tytuł magistra w badaniach azjatyckich mogą być dostępne dla studentów w potrzebie kształcenia na odległość opcji. Aby dowiedzieć się więcej, szukać programu poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.