Keystone logo

13 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zdrowie środowiskowe 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Nauki o środowisku
 • Zdrowie środowiskowe
Kierunki studiów
 • Nauki o środowisku (13)
  • Powrót do głównej kategorii
  Lokalizacje
  Znajdź więcej lokalizacji
  Typ stopnia naukowego
  Czas trwania
  Tempo nauki
  Język
  Język
  Forma badania

   Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Zdrowie środowiskowe

   Po ukończeniu Bachelor of Science, niektórzy studenci przejść aby zapisać się na Master of Science (MSc) programu. Ten absolwent stopień poziomu pozwala skoncentrować się na konkretnej dziedzinie nauki i czyni je bardziej konkurencyjnych kandydatów do zatrudnienia.

   Co to jest Magister Zdrowia Środowiskowego? To absolwent stopień dla osób zainteresowanych zarządzaniem sposoby otoczenie danej osoby wpływają na jego zdrowie fizyczne i psychiczne może. Wiele z tych programów są indywidualnie, aby wyróżnić cele studenta lub wyjątkowych kwalifikacji wykładowców. Możliwe specjalizacje mogą obejmować bezpieczeństwa żywności, chorób przenoszonych przez wodę lub oczyszczania toksycznych wycieków.

   Program ochrony środowiska dla zdrowia zapewnia szkolenia w obu nauk przyrodniczych i nauk o zdrowiu. Doświadczenie doktoranci zysk przygotowuje ich do podejmowania wyzwań związanych z zarządzaniem zdrowia i bezpieczeństwa ludzi w obliczu występujących naturalnie i antropogeniczne czynniki środowiskowe.

   Program magistra może być zakończona w ciągu najczęściej do trzech lat. Koszty będą się różnić w zależności od liczby Kursy wymagane są i czy są dodatkowe opłaty lub staże, dla których należy również zapłacić. Wskazane jest, aby sprawdzić w szkołach, które interesują, w celu określenia potencjalnych kosztów swojej edukacji.

   Ktoś ukończeniu z Magister Zdrowia Środowiskowego mogą spodziewać się być postrzegane jako składnik aktywów w wielu gałęziach przemysłu, które muszą być zgodne z normami bezpieczeństwa. Istnieje duża szansa na zdobycie zatrudnienia na stanowisku kierowniczym. Ten stopień będzie również atutem dla kogoś ubiegającego się o wszelkiego rodzaju agencji, której zadaniem jest ochrona społeczeństwa przed zanieczyszczeniami z powietrza, gleby lub wody.

   Wiele kursów w tej dziedzinie są dobrze dostosowane do formatu online, tak, to jest możliwe, aby znaleźć instytucję, która oferuje pewien stopień elastyczności w harmonogramie szkoły, pozwalając, aby skorzystać z e-learningu.Szukaj w programie poniżej i bezpośredni kontakt z Biurem wstęp szkoły do ​​wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.