Keystone logo

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia technologiczne
 • Automatyka
 • Robotyka
Kierunki studiów
 • Studia technologiczne (2)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

2 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Robotyka w Zagrzeb, Chorwacja dla 2024

  Popular study format

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Robotyka

  Zagreb został stale się rozwija i rośnie, a obecnie, liczne ośrodki edukacyjne, w których zarówno międzynarodowe i lokalne studenci mogą dołączyć do zaawansowanych badań. Zagrzeb to tętniące życiem miasto, ale ten daje studentom niekończące się możliwości, aby wykonywać swoją pracę badawczą.

  Robotyka, dziedziną, która była tylko teoretyczna kilkadziesiąt lat temu, stała się niezbędna dla wielu branżach na całym świecie. Student powinien posiadać wiedzę z zakresu matematyki i nauk, aby zapewnić podstawę dla zajęć w zakresie technologii i inżynierii niezbędnych do kariery w robotyce.

  Chorwacja jest krajem, w którym 40% obywateli w zakresie pomiędzy 18 i 35 lat osiągnęły wyższe wykształcenie nauki. Kraj poprawił życie ucznia w tych uczelniach z ustąpiły standardu życia w tych uczelniach, zwłaszcza na obu lokalnych, a nawet międzynarodowych studentów.

  Magister lub Master of Science, jest międzynarodowo uznanym stopień naukowy, który wskazuje, umiejętności i wiedzę w danym temacie lub pola. Większość programów Magister się około czterech lat, aby zakończyć, po których część dołączyć do siły roboczej, podczas gdy inni dalej w klasie.