Keystone logo

7 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Prawa człowieka 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Nauki społeczne
  • Nauki polityczne
  • Prawa człowieka
Kierunki studiów
  • Nauki społeczne (7)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki społeczne Nauki polityczne Prawa człowieka

Stopień magistra w nauce jest kolejnym logicznym krokiem dla studentów z ich tytuł licencjata, którzy chcą kontynuować swoją edukację. Każdy program ma na celu przygotowanie studenta do dalszych wyzwań w swojej dziedzinie, co pomaga w poprawie poszukiwania pracy po ukończeniu studiów.

Czym jest magister praw człowieka? Program tego mistrza zapewnia studentom mocne podstawy w polityce i prawie w zakresie obrony praw człowieka. Zajęcia przygotowują studentów do realistycznego zrozumienia operacji związanych z prawami człowieka w kontekście politycznym, gospodarczym, środowiskowym i społecznym. Studenci będą uczyć się języka i narzędzi prawnych, umiejętności badawczych i sposobu przedstawiania mocnych argumentów. Wiele programów obejmuje staże z wieloma organizacjami międzynarodowymi, aby dać studentowi praktyczne aspekty tej dziedziny.

Zdobycie tytułu magistra praw człowieka jest korzystne na wiele sposobów. Zdobyte umiejętności i wiedza mogą pomóc uczniom, zarówno zawodowo, jak i osobiście, i przygotować ich do radzenia sobie w różnych sytuacjach. Stopień ten otwiera drzwi do wielu różnych karier i pozwala absolwentom pracować na całym świecie.

Istnieją programy dotyczące praw człowieka w wielu różnych lokalizacjach międzynarodowych. Koszty różnią się nieco w zależności od lokalizacji szkoły, czasu trwania programu i innych czynników.

Absolwenci studiów magisterskich z zakresu praw człowieka mają różne możliwości kariery, w zależności od ich zainteresowań. Dziedziny dyscyplinarne, które poszukują absolwentów to historia, nauki polityczne, geografia człowieka, socjologia, prawo, biznes i polityka społeczna. Do pracodawców należą agencje rządowe, korporacje i organizacje non-profit. Absolwenci z dużym doświadczeniem w dziennikarstwie i edukacji mogą także rozwijać swoją karierę w zakresie praw człowieka.

Jeśli obrona praw człowieka jest twoją pasją, rozważ zdobycie dyplomu. Dostępny jest program magisterski dla wszystkich zainteresowań i budżetów, a teraz możesz zacząć odkrywać naszą bazę danych online dla kursów. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.