Keystone logo

29 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Polityka publiczna 2024

Filtry

Filtry

 • Magister nauk ścisłych (MSc)
 • Studia prawnicze
 • Polityka
 • Polityka publiczna
Kierunki studiów
 • Studia prawnicze (29)
 • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

  Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Polityka publiczna

  Master of Science (MSc) stopnia może być doskonałym sposobem na kontynuowanie studiów wyższych studiów. Ten stopień zazwyczaj wymaga intensywnych badań, dając studentom praktycznego doświadczenia niezbędnego do osiągnięcia sukcesu w świecie zawodowym. Zdobywając ten tytuł może poszerzenia perspektyw zawodowych lub awansować istniejących kariery.

  Co to ​​jest Magister polityki publicznej? Klasy podstawowe dać studentom solidne zrozumienie metod badawczych nauk społecznych i jak zastosować je do porządku publicznego. Studenci analizy zagadnień teoretycznych, etycznych i praktycznych z prowadzenia badań naukowych, jak również ocenić istniejące koncepcje, podejścia i współczesnych osiągnięć. Filozoficzne, ilościowe i jakościowe metody pozyskiwania informacji są adresowane. Uczniowie mają okazję do zajęcia fakultatywne specjalizować się w coś z zielonej polityki do feminizmu.Rozprawa jest wymagane wraz z rdzeniem i zajęć fakultatywnych.

  Stopień daje ludziom umiejętności, aby przejść do programu studiów doktoranckich lub uzyskać wiele różnych miejsc pracy w sektorze prywatnym i publicznym. W niepełnym wymiarze czasu szkoły mogą pomóc pracownicy stają się bardziej wydajne i właściwe w istniejących miejsc pracy, co może prowadzić do promocji w przyszłości.

  Koszt uczestnictwa uniwersytet dla dyplomem mgr różni się znacznie w zależności od szkoły i kraju. Aby znaleźć program, który pasuje do określonego budżetu, studenci powinni patrzeć na stronach internetowych uczelni i kontakt te, które ich interesują konkretnych informacji na temat opłat.

  Ci, uzbrojony w Magister polityki publicznej mogą realizować zadania dotyczące samorządności lokalnej i krajowej.Absolwenci mogą również pozycje z zakresu usług publicznych, polityki zagranicznej, a nawet ekonomii. Z wyspecjalizowanym zainteresowania, ludzie mogą pracować jako urbanistów, politologów, ustawodawców, doradców ekonomicznych, kierowników programów, analityków antyterrorystycznych i więcej.

  Jeśli chcesz być na bieżąco swoją edukację po ukończeniu studiów, ale mają wiele na talerzu już, online programy oferują elastyczność i czas potrzebny do ukończenia magistra utrzymując swoje inne obowiązki. Przesiać przez naszych ofert uniwersyteckich znaleźć szkołę, która spełnia te kryteria. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.