Keystone logo

198 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Edukacja
Kierunki studiów
  • Edukacja (198)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Edukacja

Dla wielu doświadczenie przechodzenia przez kolegium zaprasza się zaszczepić w nich wielkie uznanie dla wartości edukacji. Że aprecjacja często prowadzi ich do chcą budować te same uczucia w przyszłym pokoleniom poprzez nauczanie. Jeśli masz nadzieję, że do edukacji Twój kształcenia zawodowego, Master of Science (MSc) w edukacji mogą pomóc uzupełnić umiejętności nabytych podczas uzyskiwania stopnia twojego licencjata.

Tych, zastanawiając się, co jest Magister Edukacji i właśnie dlatego nie jest to wymagane w celu prowadzenia nie rozpoznać zawiłości, które pochodzą z systemem środowisku nauczania. Oczywiście, absolwent edukacji sięga dalej do właściwego zarządzania środowisk klasie na wszystkich poziomach. Kursy są również nauczał, że koncentrują się na administracji i zarządzania, komunikacji, technologii i nauki w bibliotece.Praktyczne zastosowania w klasie również stanowią istotną część większości programów edukacyjnych absolwentów.

Większość szkół podstawowych i średnich wymagają tylko licencjat. Jednak, Master of Science w dziedzinie edukacji z pewnością może pomóc wyróżniać się w tłumie kandydatów do jednej z tych pozycji. Zadania edukacyjne specjalnie wymagające magistra obejmują:

Szkoła specjalna

Szkoły policealne

Edukacja dorosłych

Koszt programu absolwent w edukacji może różnić się od szkoły do szkoły.Dla niektórych dodatkowych kosztów czesnego i opłat dla absolwenta szkoły może wydawać się wygórowane. Jednak pomoc finansowa może być dostępny powinien go potrzebujesz, aby kontynuować swoją edukację.

Wielu nauczycieli, że mogą mieć jeszcze większy wpływ na życie uczniów poprzez pracę jako dyrektor szkoły lub administratora. Praca w takim miejscu może pomóc dokonać polityki rządzących lokalnego środowiska uczenia się. Stopień magistra w swojej edukacji może pomóc można umieścić w stanie posiadać takich miejsc pracy.

&nbsp

Jeśli obecnie działa w dziedzinie edukacji, jeszcze chcesz zabrać jeszcze bardziej pracę pedagogiczną, program studiów podyplomowych w Internecie może pomóc to zrobić. Zajęć może być zakończona w swoim własnym tempie, co pozwala ruszyć zarówno pracy i harmonogramu szkoły.Aby ubiegać się o Master of Science programu, tylko szukać programu i skontaktować się bezpośrednio z biurem dopuszczenia szkoły do ​​wyboru, wypełniając formularz ołowiu.