Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj wiele Magister nauk ścisłych (MSc) w Ogrodnictwo 2023

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Ogrodnictwo 2023

overview

Master of Science jest stopniem podyplomowym, który zanurza się głębiej w przedmioty w nauce i technologii. Skrócone do magistra, ten stopień jest przyznawany po okresie od jednego do trzech lat studiów, w zależności od obciążenia kursu i wybranej szkoły.

Co to jest magister ogrodnictwa? Stopień ten przechodzi do biologicznego aspektu zbieranych roślin, w tym jak najlepiej hodować, hodować, zbierać, przechowywać i wysyłać owoce, warzywa i rośliny ozdobne. Niektóre programy wymagają studiowania biologii i statystyk pożniwnych, podczas gdy inne koncentrują się bardziej na racjonalnych ekologicznie praktykach i ochronie źródeł żywności. Spodziewaj się ukończyć ten stopień dzięki głębszemu zrozumieniu skąd pochodzą twoje produkty.

Zarządzanie zasobami, dbałość o szczegóły i higiena żywności to trzy umiejętności, które możesz zdobyć podczas studiowania ogrodnictwa. Zarządzanie zasobami, takimi jak czas i zwracanie uwagi na małe rzeczy, może zwiększyć wydajność. Higiena jedzenia może pomóc przedłużyć żywotność własnych produktów.

Aby ustalić koszt magistra ogrodnictwa, zastanów się, gdzie znajduje się twoja szkoła i czy będziesz przeprowadzać się do tego miejsca lub studiować online. Inne koszty mogą obejmować rejestrację i zakupy książek, o których można czasem dowiedzieć się z wyprzedzeniem.

Posiadając dyplom ogrodnictwa, możesz ubiegać się o pracę w zakresie zwalczania szkodników, zarządzania nadrzewnymi, kształtowania krajobrazu i hodowli roślin, żeby wymienić tylko kilka. Jeśli skupisz się na technologii przedfirmowej, możesz poszukać pracy, takiej jak zarządzanie zbiorami i produkcja narzędzi. W skupieniu po zbiorze pożarów szukaj karier w dystrybucji i magazynowaniu. Wreszcie, koncentrując się na ochronie środowiska, można szukać pracy w zakresie ochrony roślin, zrównoważonego rozwoju i międzynarodowej pomocy.

W wielu szkołach na całym świecie działają działy ogrodnictwa, które mają wiele możliwości wyboru. Daje ci to wiele opcji, gdy kontynuujesz naukę. Wyszukaj poniżej swój program i skontaktuj się bezpośrednio z biurem rekrutacyjnym wybranej szkoły, wypełniając formularz zgłoszeniowy.

read_more

filters

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Umiejętności życiowe
fields_of_study
  • Umiejętności życiowe (0)
  • back_to_main_category
locations
find_more_locations
degree_type
duration
study_pace
teaching_languages
teaching_languages
study_format