Keystone logo

38 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Nieruchomości 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Studia biznesowe
  • Nieruchomości
Kierunki studiów
  • Studia biznesowe (38)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Studia biznesowe Nieruchomości

Master of Science kształcenia ustawicznego jest dla studentów i profesjonalistów, którzy chcą skupić się na konkretnej dziedzinie. Te stopnie mają stosunkowo wąski obszar ostrości, więc często są one najlepsze dla ludzi, którzy są już ustalone w swojej dziedzinie, i patrząc do góry.

Magister nieruchomości różni się od MBA z naciskiem na rynku nieruchomości. Podczas gdy drugi typ stopniu koncentruje się na kupnie i sprzedaży nieruchomości, lub szkolenia wykwalifikowanych i kompetentnych agentów nieruchomości, Pierwszy typ zapewnia bardziej wyczerpujący przegląd rynku nieruchomości oraz dziedzin pokrewnych. ROZWOJU, doradztwo, finanse, inwestycje, analiza rynku, zarządzanie aktywami, a badania są pokryte Magister Real Estate.To daje studentom pełniejszy obraz tego, jak działa rynek nieruchomości i możliwość aby w pełni zrozumieć ich produktu.

Istnieje wiele korzyści z uzyskania magistra w nieruchomości. O lepsze zrozumienie rynku nieruchomości pozwala środki do bardziej świadomych wyborów, które właściwości są prawdopodobnie wzrośnie na wartości, a gdzie rynek jest trendy. Ponadto, także daje lepsze zrozumienie, dlaczego te zmiany zachodzą.

Koszt Magister nieruchomości waha się od instytucji do instytucji. Jednak zazwyczaj jest to od stopnia osiemnaście miesięcy i trzech lat, aby zakończyć, więc czesne należy odpowiednio obliczyć.

Magister Nieruchomości przygotowuje posiadaczy stopnia na wielu różnych zadań w dziedzinie nieruchomości.Absolwenci mogą pracować w dużych firmach, biurach nieruchomości prywatnych lub firm, które specjalizują się w określonych rodzajów nieruchomości, takich jak nieruchomości komercyjnych lub mieszkaniowych wielorodzinnych.

&nbsp

Istnieje wiele opcji internetowych dostępnych dla studentów z całego świata, którzy są zainteresowani w Magister Real Estate. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.