Keystone logo

35 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Neuronauka Neurologia 2024

Filtry

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Opieka zdrowotna
  • Neuronauka
  • Neuronauka
Kierunki studiów
  • Opieka zdrowotna (35)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania

Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Opieka zdrowotna Neuronauka Neurologia

Jeśli chodzi o promowaniu własnej edukacji, nic nie będzie lepiej przygotować ich do podjęcia następnego kroku zawodowej w swoim życiu więcej niż magistra. Magister jest opcja stopnia, że pomaga ludziom osiągnąć cele odnoszące się do pozycji i pensji. Magister Neuroscience jest być może najlepszym rozwiązaniem dla osób zainteresowanych funkcji mózgu.

Co to ​​jest Magister Neuroscience? Jest to program, w którym studenci będą uczyć się o sposobie, w jaki pracuje mózg. Czy badanie funkcjonowania mózgu i zrozumienia, jak pomóc osobom mającym problemy z układem nerwowym, ten program pomoże uczniom zrozumieć ogólny charakter i funkcjonowanie zarówno w mózgach ludzi i zwierząt. Jak w przypadku każdej dziedziny, istnieje wiele podkategorii w ramach neurologii. Systemy Neuroscience mogą być badane za uwzględnieniem funkcji układów nerwowych i ich korelując zachowań fizycznych.Zagłębia się w neurologii poznawczej funkcji psychicznych obwodów. Neurobiologia molekularna i badanie samego rozwoju układu nerwowego jest wyspecjalizowaną formą pracy. Translacji okazje badawcze specjalnie z chorobami układu, wraz z jak zdiagnozować i ustalić przyczyny.

Uzyskania magistra Neuroscience otwiera możliwości do pracy bezpośrednio z pacjentów wymagających opieki neurologicznej, a także szans się za kulisami w rozwiązywaniu problemów. Studenci będą uczyć się, jak pracować w warunkach laboratoryjnych, analizy danych, a pozycja do środowisk doświadczalnych. Będą one również nauczyć, jak zwięźle komunikować wyniki badań naukowych zarówno w części pisemnej i ustnej sposób na.

Koszty mogą się różnić w zależności od tego, gdzie znajduje się instytucja, a także długości okresu oczekiwanego.Najlepiej jest badać szkołę interesów przed nałożeniem do wyjaśnienia kosztów ich konkretnego programu.

Z Magister Neuroscience, studenci mogą rozwijać kariery zawodowej bezpośrednio z pacjentami, w obliczu problemów z ich układu nerwowego jako psychiatra neuro, pielęgniarka, neurologicznej neurochirurga lub psychologiem rozwojowym. Istnieją możliwości do badania mózgu i układu nerwowego w warunkach laboratoryjnych jako neurobiolog lub neurolog. W tym zmieniającym się polu, zawsze jest potrzeba ciągłego eksperymentowania i badań.

Istnieje obecnie programów międzynarodowych z opcji internetowych, przy ubieganiu się do Magister Neuroscience dokonywania jakichkolwiek lokalizacja dogodna. Szukaj w programie i skontaktuj się bezpośrednio biurowych wstęp szkoły swojego wyboru poprzez wypełnienie formularza głównego.