Keystone logo
Skontaktuj się bezpośrednio ze szkołami — porównaj 46 Magister nauk ścisłych (MSc) w Nauki sportowe 2023

46 Magister nauk ścisłych (MSc) Programy w Nauki sportowe 2023

Przegląd

Poziom mistrzami edukacji zapewnia studentom cennych wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu, które mogą korzystać karierę. Bardziej niż kawalera lub innego licencjat, Master 's stopnia skupia się w szczególności na zastosowaniach pracy. Licencjat, jednak zazwyczaj jest wymagane przed zapisaniem.

Co to jest Magister Sport Science? W rzeczywistości, nauka sport jest dziedziną bardzo niejasne. Master of Science programów pod tytułem nauki sportowej może odnosić się do biologii, psychologii ruchu szkoleń i przywództwa, statystyki sukcesu przez różnych typów szkoleń, czy coś zupełnie innego. Niektóre programy zawierają wiele różnych tematów, podczas gdy inne specjalizują się głównie na jednym specjalnie. Należy dokładnie zbadać każdy program i plan studiów odpowiednio.

Jeśli zdecydujesz się na studia nauk sportowych, istnieje wiele korzyści może cieszyć.Niezależnie od tego, do jakiej kategorii można wprowadzić, to skorzystać z niezwykle udanej i przynoszącej zyski gałęzi sportu. Dodatkowo, bardziej ogólne programy pozwalają absolwentów do ubiegania się o karierze w wielu różnych dziedzinach związanych ze sportem.

Koszt wpisujących się w Master w programie Sport Science zmienia się całkiem sporo. W zależności od szkoły i programu wybrać, a także kraju i długości studiów, czesne i opłaty mogą być bardzo różne. Z tego powodu jest bardzo rozsądne badać różne programy przed zapisaniem któregokolwiek szczegółowo.

Kariery można wprowadzić po ukończeniu studiów zależy od specjalizacji podczas studiów. Choć najczęściej zastosowanie wiedzy jest poprzez szkolenia lub coachingu, miejsca pracy są dostępne w badania, rozwój produktów, a nawet marketingu i biznesu. Alternatywnie, można wybrać do pracy z programów sportowych w wieku szkolnym lub w zakresie wychowania fizycznego.Większość kariery w branży sportowej są bardzo dobrze płacą, ponieważ jej sukcesu, zwłaszcza dla instruktorów i trenerów.

Jeśli są Państwo zainteresowani w sporcie w każdym tego słowa znaczeniu, nie ma chyba w nauce program sportowy, które lubisz. Szukaj programie i skontaktuj się bezpośrednio biuro przyjęć szkoły do ​​wyboru przez wypełnienie formularza głównego.

Czytaj więcej

Filtry

  • Magister nauk ścisłych (MSc)
  • Sport
  • Nauki sportowe
Kierunki studiów
  • Sport (46)
  • Powrót do głównej kategorii
Lokalizacje
Znajdź więcej lokalizacji
Typ stopnia naukowego
Czas trwania
Tempo nauki
Język
Język
Forma badania